Tuzemák způsobuje rakovinu, Češi raději zemřou

Jak jinak

Šok! Hrůza! Podle evropského úřadu pro bezpečnost obsahuje tuzemák smrtonosnou rakovinotvornou látku a vědci začali přezkoumávat, jestli by nebylo lepší jí možná radši zakázat. Zakázat.

ZAKÁZAT.

Polovina občanů po této zprávě rozdrtila ve své ruce ovladač na malé součástky.
On totiž průměrný Čech, když vycítí tuzemák v ohrožení, se dokáže rozvášnit víc, než Macura, když před ním mlátíte holku horkou žehličkou přes obličej. Podobnou sílu získávají jen samice tasmánského čerta, když je jejich mladé ve smrtelném nebezpečí nebo Artík Štaidl, když mu odříznete cestu ke kyblíku KFC. Proto davy rozhořčených lidí již zapalují pochodně, ostří kosy a oprašují sudlice spolu s improvizovaným domácím plamenometem ze zapalovače a laku na vlasy. Pro většinu našich spoluobčanů je totiž smysluplnější si vypěstovat nádor na varleti velikosti máslové dýně než přejít na kvalitnější a dražší alkohol, co není na letáku z Teska ve slevě 1+1 ke každému kartonu cigár, že jo.

Tuzemák je totiž něco jako lowcostový software matrixu. Pokud ho oběti užívají pravidelně, tak si v sobě dokáží vypěstovat mylný pocit, že jejich existence není tak strašná a nemusí se zabít. Což je samozřejmě blbost. Kdyby někdo Čechům ze dne na den sebral tuzemák, tak by se počet sebevražd zvýšil tak rapidně, že by naše populace počtem klesla během jednoho dne na populaci pand nebo goril nížinných.

Byly toho plné noviny, Den lumíků tomu říkali

Problémem by prý měla být přísada rumovém aroma – kyselina mravenčí, což má podle názvu asi něco společného s mravenečníkem. Alespoň tak nám to potvrdil náš přes biologii fundovaný kolega z časopisu o Zahrádkaření. Což je od něj hezké, že nám nesobecky pomáhá a ani se nám nemstí za to drobné faux pass, kdy šéfredaktor v kostýmu pásovce na firemním večírku zprznil jeho ženu. Takže to určitě bude pravda. Kyselinu mravenčí podle něj produkují samci mravenečníka speciální břišní bradavkou, kterou v přírodě používají na slepování větviček na hnízda v korunách stromů. Proto všechny výrobny tuzemsku na Moravě chovají ve velkém tyhle zvířátka v klecích, kde je pravidelně mlátí klacky a imigranti jim za směšné peníze dojí jejich rumovou bradavku pomocí pinzety.

Pokud byste chtěli na tuto zprávy rozčileně reagovat, ale neumíte dát dohromady solidní větu napsanou caps lockem, tak zkuste tento generátor náhodných hlášek slušného Čecha a zmáčkněte Ctrl C + Ctrl V. Nemáte zač.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?