kozííí

Ewa Farná

Ewa Farna si řekla, že je potřeba trochu zapracovat na své postavě, tak šla do sebe, což muselo zabrat hodně času, protože je tak velká, že musela s sebou přibalit speleologickou výpravu, cepíny, lucernu a tři himálajské šerpy.

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93),

Nemyslete si, že jsme krutí. My si myslíme, že Ewa je sexy. Fakt. Tedy pokud pro vás znamená „být sexy“ mít tak macaté nohy, že se vám na nich faldy zachvějí, pokud kolem vašeho baráku projede rychlostí 40 km/h tramvaj.

Ewa Farná cvičí aby zhubla (nebo co), my vidíme jen prsa

Protože už ji nebaví krotit se neustále při pohybu, aby si při skákání nevyrazila zuby svými boobies, tak si řekla, že je načase nemít boky jako skříň, ale možná jen jako prostorný botník, do kterého se vlezou tenisky, kozačky i lyžáky a sáňky.

Ewa Farná cvičí aby zhubla (nebo co), my vidíme jen prsa

Nakráčela tedy do fitka tak rázně, že sice budou muset možná měnit popraskanou podlahu, ale za tu krásu to prostě stojí. To musíme uznat.