Chcete vidět nahou Kim Kardashian na stromě?

Jedna z takových těch věcí, o kterých si nemyslíte, že je potřebujete vidět, ale je to tak.

Znáte to, když si tak v klidu sedíte nazí na stromě, věnujete se svým koníčkům a někdo vás u toho vyfotí? My ano. Když tu fotku dá někdo na internet, je to špatný. Když ji pak vytáhnou u soudu, je to horší, ale evidentně jsou mezi námi tací, kteří svoje úchylky zveřejňují dobrovolně. Mluvíme samozřejmě o jedné statečné dívce, která trpí vzácnou formou gigantismu prdele, Kim Kardashian.

Dodnes nikdo neví, proč nebo jak, se Kim i se svým pozadím velkým jak dvě Volva na strom vyškrábala. Někteří tvrdí, že ji tam odfoukl hurikán Irma a teď čeká, až ji hasiči sundají jako kotě. Jiní tvrdí, že ji omylem naložili do letadla převážejícího hrochy a v půlce letu ji museli vyhodit, protože nebyli na takovou zátěž stavění. My víme jen to, že na její sundání budou potřeba minimálně dva jeřáby. #prayforkim

A na závěr jedna praktická rada pro lidi se stejným koníčkem, vezměte si s sebou na strom aspoň pár tenisek. Vždycky je jednodušší utéct, když slyšíte policejní sirény, než pracně vysvětlovat, co jste dělali nazí jen s foťákem a sklenicí majonézy na stromě před ložnicí holky, ke které vám soud zakázal se přibližovat.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?