Takhle to vypadá, když Ariel Winter nakupuje v Lidlu

Přerušujeme plánované vysílání, abychom vás informovali o této závratné novince.

Málo se to o nás ví, ale jsme tak nějak fanoušci Ariel Winter, takže se přirozeně těšíme z každé maličkosti, i když v případě Ariel se většinou o maličkosti nejedná (narážka na kozi), a hromadnou masturbační seanci u nás v redakci dokáže podnítit i taková banalita, jako že si vyrazila nakoupit. Nebyla by to totiž naše Ariel, kdyby si na sebe nevzala tričko bez podprdy a kraťasy, které se jí do zadku zarývají hlouběji než texty Kryštofu a statusy Tomia Okamury dohromady.

Navíc si u toho jen tak low key nechala nafotit sérii snímků dostatečně obsáhlou na to, aby se z ní dala udělat fotokniha, komiks a čtyři svazky omalovánek. Nestěžujeme si, aspoň máme z čeho vystřihovat koláže do památníčků.

Smutné je to, že když jdete nakupovat potraviny u nás, potkáte v Kauflandu tak leda rozzuřené tlupy důchodců, co s vozíky hrají demoliční derby a nejerotičtější zážitek je, když najdete hezky tvarovaný pár grepů

Možná je spoře oděná nakupující Ariel Winter to, co v Česku potřebujeme, nikdo by si ani nevšiml chybících křížků na obalech řeckých potravin, kdyby si museli po celou dobu nákupu zakrývat erekci nákupním košíkem. Přemýšlejte nad tím.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?