Takhle to vypadá, když Ariel Winter nakupuje v Lidlu

Přerušujeme plánované vysílání, abychom vás informovali o této závratné novince.

nakupování

Lidl

Lídl

Ariel Winter

Málo se to o nás ví, ale jsme tak nějak fanoušci Ariel Winter, takže se přirozeně těšíme z každé maličkosti, i když v případě Ariel se většinou o maličkosti nejedná (narážka na kozi), a hromadnou masturbační seanci u nás v redakci dokáže podnítit i taková banalita, jako že si vyrazila nakoupit. Nebyla by to totiž naše Ariel, kdyby si na sebe nevzala tričko bez podprdy a kraťasy, které se jí do zadku zarývají hlouběji než texty Kryštofu a statusy Tomia Okamury dohromady.

Takhle to vypadá, když Ariel Winter nakupuje v Lidlu (Foto: Profimedia.cz)

Navíc si u toho jen tak low key nechala nafotit sérii snímků dostatečně obsáhlou na to, aby se z ní dala udělat fotokniha, komiks a čtyři svazky omalovánek. Nestěžujeme si, aspoň máme z čeho vystřihovat koláže do památníčků.

Takhle to vypadá, když Ariel Winter nakupuje v Lidlu (Foto: Profimedia.cz)

Smutné je to, že když jdete nakupovat potraviny u nás, potkáte v Kauflandu tak leda rozzuřené tlupy důchodců, co s vozíky hrají demoliční derby a nejerotičtější zážitek je, když najdete hezky tvarovaný pár grepů

Takhle to vypadá, když Ariel Winter nakupuje v Lidlu (Foto: Profimedia.cz)

Možná je spoře oděná nakupující Ariel Winter to, co v Česku potřebujeme, nikdo by si ani nevšiml chybících křížků na obalech řeckých potravin, kdyby si museli po celou dobu nákupu zakrývat erekci nákupním košíkem. Přemýšlejte nad tím.

Diskuze