Jennifer Lawrence asi fakt chodí s tímhle blbečkem v šále

Všechno už je zase na hovno, jdeme po jednačtyřicáté tenhle měsíc spáchat sebevraždu.

Znáte ten zničující pocit, když vidíte svoji bývalou s jiným chlapem? My určitě ano. Dneska ráno jsme viděli, že se ta píchlá nafukovací panna, kterou jsme minulou středu nechali u popelnic, tahá s místním bezdomovcem Olinem. Vždycky jsme věděli, že má na lepší než my, ale stejně to u srdíčka zabolí, když vidíme, jak ji Olin nakládá na svojí posteli z kartonových krabic v parku přes ulici. Každopádně si zkuste takový šok vynásobit desetkrát a vyjde vám zhruba to, co jsme pocítili, když jsme viděli chlapa s naší budoucí ženou Jennifer Lawrence.

Nejdřív nám na tom nepřišlo nic tak zavádějícího, ale pak jsme si přečetli, že naše modla, kvůli které už jsme tolikrát museli vyměňovat semenem potřísněnou klávesnici, chodí s touhle hipster verzí Steva Jobse už asi rok. Aby toho nebylo málo ještě se na fotce tváří tak, jako by věděl, že se díváme a vysmíval se nám. Z duše ho nenávidíme i s tou jeho debilní šálou!

Teď upřímně nevíme, jestli dát dřív na internet fotku, kde jsme s naší uklízečkou, které jsme kolem krku uvázali starý pionýrský šátek a která z dálky vypadá trochu jako Zuzana Paroubková a doufat, že bude Jennifer žárlit nebo jít zase v opilosti pomočit Olinovi jeho kartonovou postel. Prosíme poraďte nám, duševní zdraví je to jediné, co máme.