Bude Václav Klaus ml. hrát monstrum v klipu Bruna Ferrariho?

Vánoce přišly o něco dřív

Jsou dny, kdy potřebujeme po ránu minimálně hodinu videí s faily štěňátek, abychom se dali mentálně do pořádku natolik, abychom neměli celý den náladu jako nutrie v kožesinové farmě. Ale pak jsou taky dny, kdy nám stačí ke štěstí jen dvě věty, aby se nám proslunil celý den.

Zpěváka, šansoniéra a dekadentního seladóna Bruna Ferrariho máme rádi, protože když zrovna nešňupe s Vanessou rozdrcený ibalgin análním otvorem, tak často vymýšlí rozkošné piškuntálie, které nám dělají dobře v oblasti bříška. Naše mozky málem explodovaly radostí už jen z toho, že jsme se dozvěděli, že bude natáčet klip se zachovalou šťabajznou Jitkou Zelenkou, která se proslavila svým notoricky známým hobby….o kterém máme od šéfredaktora zakázáno psát, páč by nás zažalovala, ale…hnědí už vědí.
A aniž bychom chtěli cokoliv naznačovat, tak si tu naprosto bez jakékoliv souvislosti odložíme tento gif s nutellou. Protože … máme rádi nutellu.

Protože si nejsme jisti, jestli opravdu dojde k realizaci toho opus magnum, tak jsme si s dovolením připravili pár vlastní character design návrhů.


Takže vás prosíme o jediné – natočte to!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?