Obtloustlý herec z Ordinace se ožrale popral v KFC

Kde jinde? U koryta vznikají ty nejepičtější bitky.

Určitě to znáte. Když do sebe nalejete kýbl fernetu, snadno se stane, že podlehnete různým nutkavým, tělesným potřebám. Někdo chce spát, někdo kopulovat, šéfredaktor chodí čůrat Leo Beránkovi do poštovní schránky a takový Míša Novotný zahájí hroší válku o kus žvance. Common stuff.

Nemáme nic proti tomu, když se, vylití jak paprika, vrhnete do fastfoodu a pokusíte se tam sežrat i nohy od stolu, ale když si vytipujete tlustou holku, co stojí za pokladnou a začnete jí nadávat do vyžraných dobytků, i když sami připomínáte hemoroid Haliny Pawlowské, přestává to být roztomilé. Přesně tohle totiž udělal Michal.

Jak píše Blesk.cz

„Vulgárně nadával, ponižoval ji, byl velice sprostý, a dokonce na prodavačku útočil fyzicky, plácal ji do rukou. Říkal jí, že je tlustá p**a, fotil si ji na mobil, a vyhrožoval, že se postará, aby ji vyhodili. Holka se úplně rozklepala a rozbrečela, omlouvala se mu, ale to ho ještě víc povzbuzovalo,“ líčí svědek s tím, že to vypadalo, jako by si herec léčil nějaký komplex.

Video z tohohle mordoru bohužel nemáme, ale naštěstí bylo okolo dost svědků, kteří incident detailně popsali. Takhle kvalitní záchvat padoucnice jsme měli naposledy když jsme ochutnali tu fosforově temnou houbu, co vyrostla z pupíku naší redakční opice.

Celá tahle storka končí tak, že přijela policie, zkrotnuvšího Michala nacpala do sudu na sulc a odvezla na záchytku, kde mu určitě strčili prst do zadku a takové ty věci. To už nás nezajímá, protože to není taková zábava. Což nám připomíná, že bychom Míšovi rádi vzkázali, aby nás vzal příště s sebou, až bude zase inhalovat nějakou podobnou divočinu. Už nás dlouho nezatkli za masturbaci v kašně.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?