Katharine McPhee se nelíbí, že můžete vidět její vagínu

Bez ní bychom nejspíš ani nevěděli, kdo je Katharine McPhee.

Jestli jste alespoň trochu seznámeni s konceptem našeho webu, tak nejspíš víte, že když se někde objeví nahé fotky celebrit, děláme, co můžeme, abychom se o ně s vámi podělili. Což je těžší, než se zdá, když máte volnou jen levou ruku. Na vás už je pak jen najít to správné interpunkční znaménko, které vás dovede do ráje. Tak to fungovalo již od pradávna a všichni byli spokojení.

Tenhle systém se ale z celkem pochopitelných důvodů nelíbí celebritám, které jsou tím zasaženy, jako je například Katharine McPhee. Katharine McPhee, kterou znáte z…ehm, nejspíš jejich nahých fotek. Katherine postavila proti zveřejňování soukromých fotek a hrozí i žalobou proti našim oblíbeným stránkám zabývajícím se touto tématikou.

Na jednu stranu ji chápeme, občas se taky lekneme, že někdo dal na internet fotky našich penisů, ale pak si uvědomíme, že jde jen o přírodovědný článek o anakondách obrovských. Na druhou stranu si ale myslíme, že jsou na internetu mnohem horší fotky, které tam navíc dotyční často dávají dobrovolně (zdravíme pana Macuru proti kterým by se mělo bojovat spíš než proti těmto moderním Robin Hoodům internetu.

Chápeme, že není dvakrát příjemné, když můžou všichni dobří lidé internetu vidět vaše kozi, ale co se dá dělat, my jsme si taky nakonec zvykli, že se modely našich údů v životní velikosti projíždí v Severní Koreji na náměstí. C’est la vie.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?