Blbeček MikeJePán přišel o řidičák i se svým pojištěním, LOL

Konečně nějaká hezká zpráva.

Youtubeři

MikeJePán

YouTuber

To, že nějaký youtuber přijde o řidičák, není zas taková pecka. Když o řidičák přijde někdo, kdo je očividně blbeček, tak je to lepší a cítíme lehké zaujetí. Ale když o řidičák přijde týpek, který sám prodává pojištění proti pokutám a na svých videích arogantně uráží měšťáky, co jen dělají svou práci, tak je to důvod k bouchnutí šampáňa a objednání pár chebských šlapek, co nám budou tančit na stole mezi klávesnicemi a naše redakční opice po nich bude házet slupky od buráků. Čili to bude vypadat jako náš průměrný pátek. Jen si ho uděláme v úterý.

Blbeček MikeJePán přišel o řidičák i se svým pojištěním, LOL

Ačkoliv se ve svých videiích kasal, že může parkovat kdekoliv, klidně i na čerstvě narozeném štěněti corgiho, tak mu to lehce neklaplo. Přitom ani neví, že jediná věc, která má neoddiskutovatelné mezinárodní právo všude zaparkovat, je penis našeho šéfredaktora. A to se vztahuje i na rozkroky všech modelek Victoria´s Secret.

Blbeček MikeJePán přišel o řidičák i se svým pojištěním, LOL

MikeJePán sesbíral 12 bodů a skončilo to zákazem řízení na rok. Možná si jen chudák myslel, že jízda autem se hodnotí body jako krasobruslení na olympiádě a přál si samé krásné desítky, které mu byly naděleny.

Mike tedy bude muset asi lehce obsahově pozměnit svůj YouTube kanál. K zachování naší duševní integrity doufáme, že se dá spíše na natáčení videií se zvířátky než na make up tutoriály. I když…ne, prosím vymažte někdo tu představu z našich mozků, díky.