Dcera Michaela Jacksona nám strká před obličej svá mini prsa

Dobrý den, prsa ven.

Michael Jackson

Paris Jackson

Když máte slavného otce, po kterém jste zdědili spoustu peněz, tak nějak se dá očekávat, že budete maličko pobláznění. Což znamená, že dcera Michaela Jacksona, Paris, už zažila nějaké ty pokusy o sebevraždu a odvykací léčby a teď přešla do fáze "chci vám všude možně ukazovat prsa na internetu.

Miley Cyrus si tím také prošla. To je prostě taková ta milá fáze v životě mladé ženy s přístupem na internet. Máme tuhle fázi rádi. Nemáte náhodou nějaké kamarádky, které si tímhle obdobím života procházejí? Pošlete nám odkazy na Facebook a Instagram, jo? For science.

Dcera Michaela Jacksona nám strká před obličej svá mini prsa (Foto: Instagram)

Abychom se ale vrátili k Paris Jackson. Ta se nechala tetovat a rozhodla se nám to ukázat, což kvitujeme. Mezi svá mini prsa si vytetovala takového toho skákacího panáka, kterého si kreslí děti křídou na chodník a pak v něm poskakují. Nebo co to je. Tyhle hárekrišna tetování se rozklíčovávají dost složitě.

Každopádně jsme moc rádi za ukázku. Až se příště bude tetovat na dalších místech svého těla, rádi bychom to také viděli na Instagramu. Než jí zavřou účet. A než jí tahle Miley Cyrus fáze přejde…

Diskuze