Lidi jsou dementi a herečce z Ulice píší, že je tlustá

My si naopak prosíme – přiber!

Jako správní hipsteři na Ulici koukáme samozřejmě jen když omylem sedneme zadkem na ovladač. A i tak z ní vidíme jen pět vteřin. Což je přesně doba, za kterou průměrný člověk narve vidličku do zásuvky, aby vyhodil pojistky a to utrpení ukončil.

Ale i tak Annu Kadeřávkovou známe, protože k naší práci patří mít nastavený radar na vše pomilováníhodné v akčním rádiu 8900 km od naší redakce. Tato dvacetiletá herečka hrála Rozinu Maléřovou, rozkošnou šikanovanou gymnazistku, a role se jí trochu promítla do reality.

Nedávno uploadla na Instagram takovou hezky poloodhalenou fotku, kterou jsme polozaujatě swipovali penisem na tabletu. Bylo to sice hezké, ale takové celé hubené a málo odhalené. I tak to stálo anonymním dementům z internetu za to, aby jí tam začali psát urážky.

Nějaký muž, o kterém si myslíme, že se určitě jmenuje Milan nebo Luboš, si otřel horní zpocený ret, podrbal se na koulích a rukou, s kterou právě dojídal ohřívanej loupací párek, pomalu, ale jistě ukazováčkem vyťukal tento skvost.


„Teda, asi vydatně papáte. Takovou fotku sdílet dá odvahu. A na to odhalování taky nemáte.“

Pak si povzdechl nad tím, že zapomněl použít caps lock a šel zas dál strkat penis do houby na tabule s dírou, kterou v roce 2014 přihlásil jako domácí kutilskou vyfikundaci do Receptáře Přemka Podlahy, ale Prima mu ji beze slova poslala zpátky. Jen s malým lístečkem, na kterém byly tři tečky. Krátce na to pan Podlaha zemřel. Čímž vůbec nic nenaznačujeme.

My bychom touto cestou chtěli Annu naopak poprosit, aby dávala na Instagram více fotek a papala vydatněji, aby se dalo na co koukat. Dík!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?