Rapper R. Kelly měl doma uvězněné sexuální otroky

Nejvíc rapper věc ever.

R. Kelly

sexuální otroci

Mysleli jste si, že když Vladimir 518 a jeho partička naběhli na sídliště vyříkat si to s Toxxxem, byla to velmi drsná, rapperská věc? Ve skutečnosti je to něco, co udělá parta dětí ze základní školy. Akorát Toxxx na ně nevyslal svojí maminku, ale přítelkyni.

R. Kelly dělá trošku rapperštější věci. Třeba měl doma celou řadu sexuálních otroků, kteří ho teď za to postupně žalují.

Příspěvek sdílený R Kelly (@rkelly),

Čtyřiadvacetiletá Jerhonda Pace například vypověděla, jak byla sexuální otrokyní R. Kellyho v pouhých 15 letech.

Musela vždycky odevzdat mobilní telefon, nosit plandavé oblečení a žádat o dovolení, pokud chtěla odejít nebo se jen sprchovat. Říká, že většina sexuálních styků s ní byla natáčena, aniž by jí to bylo oznámeno a musela zpěvákovi při souloži říkat „tatínku“.

Podobných holek už je celá řada a sexuální otrokyně si očividně R. Kelly udržoval dobrých deset let. Zatímco my jen civíme na povlávající prsa naší ukrajinské uklízečky. Chceme jen říct, že jsme někde v životě udělali zásadní chybu a měli jsme už dávno začít nosit na krku zlaté řetězy, rovné kšiltovky a vydávat „hejáááá“ zvuky.