Pamatujete na tuhle sexy blondýnu z Pobřežní hlídky? Sorry:(

Minutu ticha za naše padlé bratry v kalhotách.

pobřežní hlídka

Nicole Eggert

Pro naše mladší čtenáře, Pobřežní hlídka byla před dobou internetové pornografie jednou z mála věcí, u které jste si mohli ve čtrnácti škrtit užovku. Nebyl to dokonalý systém, protože vymýšlet výmluvy, proč se vám po čtyřiadvacáté na gauč vylil jogurt, bylo stále těžší, ale co vám zbývá, když už máte katalog spodního prádla prolistovaný třikrát tam i zpátky a listy už jsou nenávratně slepené k sobě?

Pamatujete na tuhle sexy blondýnu z Pobřežní hlídky? Sorry:( (Foto: Profimedia.cz)

Nicole Eggert kdysi v tomto seriálu hrála… ehm, postavu? Nejsme si jistí, jestli ty poskakující kozi měly i jména. S její parťačkou Pamelou Anderson na obrazovce tvořili sexy duo, u kterého by v kládě zahučelo i tomu nejotrlejšímu impotentovi.

Pamatujete na tuhle sexy blondýnu z Pobřežní hlídky? Sorry:(

Když jsme ale uviděli aktuální fotky herečky, slzička nám ukápla nad tím, jak byl zatlučen další hřebík do rakve našich dětských erotických snů. Když nad tím tak přemýšlíme, asi bychom raději souložili dnes již z 65% plastovou Pamelu Anderson nebo 65 let starého Davida Hasselhoffa.

Pamatujete na tuhle sexy blondýnu z Pobřežní hlídky? Sorry:( (Foto: Profimedia.cz)

Ptáme se proč?! Proč osud dopustí, aby někteří jedinci (my) byli navždy krásní, když ostatní jen chátrají? Na některé otázky nejspíš nikdy nebudeme znát odpověď.

Diskuze