Zdeněk Macura už dostavěl svůj bazének a je to epické

Chcete vidět Macurovy bradavky? Ale beze všeho.

Málokdy je něco tak kulervoucně napínavé, že se o tom bavíme v redakci fulltime, dáváme si spoilery, s ulepenými prsty píšeme erotické slashery z tohoto fantaskního světa a vymýšlíme fan teorie o tom, jak to všechno sakra dopadne. Stavba Macurova bazénku však mezi tato témata patřila.
Zdeněk nás nejdříve jen lehce podráždil videem, kde polocudně kopal něco, co vypadalo jako masový hrob pro činčily.

Pak k nám jako lehké pohlazení po bradavkách připutovalo video o kladení kachliček, ale epické finále přišlo až nedávno spolu s nejnovějším dílem Hry o trůny. Bazének je hotov.

Nebo,… my doufáme si myslíme, že to je bazének. Stejně tak to může být místo pro waterboarding aplikovaný na nebohých děvčatech, co se mu neprozřetelně nahemují do paletového království rozkoše nebo káď na fyziologický roztok, ve kterém bude kultivovat klona Ivetky, jehož DNA matrici setřel ze špičky svého penisu, který si na výraz úcty a nostalgie po zásunu do této divy neomyl. U Zdenka si nemůžete být ničím jisti. Posuďte sami:

Vy sice vidíte velké otylé dítě radující se na hodině pracovních činností, že si neuřízlo palec, ale my vidíme toto.

Pohled na Macurovy pevné dvojky rozplakal i Sluníčko, které teď nejspíš lituje, že při vrcholu své kariéry v Telletubies začalo brát drogy a teď bere i herecké štěky jako toto.

I tak oceňujeme Zdendovu odvahu, že do těch patnácti centimetrů vody skočil po nohách a příště se díky tomu můžeme těšit na naučené video, jak si z palet a prázdnách konzerv do rajčat sestrojit vozíčkářskou rampu.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?