Usher nakazil několik holek (a kluka) genitálním oparem

Eeee...

Znáte rappera Ushera? Určitě ho znáte. Možná ho znáte, aniž byste ho znát nechtěli. Je to totiž člověk, který objevil a světu představil Justina Biebera. No, a teď musí dávat spoustu peněz, protože nakazil pár holek genitálním oparem. A údajně dokonce i kluka, protože Usher si nevybírá.

Tři ženy chtějí po Usherovi peníze, protože je genitálním oparem nakazil, ačkoli věděl, že ho má. Jedna z těch žen dokonce uspořádala tiskovou konferenci, takže se můžeme krásně podívat, do kohopak to Usher vkládal svůj úd s neléčitelnou pohlavní nemocí…

Je to skutečně ta dáma vlevo. Eeee… Nějak jsme si mysleli, že když jste slavný a bohatý rapper, světová celebrita, tak souložíte modelky, ale asi jsme žili v nějakém dost zásadním omylu. K jeho dobru můžeme jen říct, že jí málem nakazil, když jí bylo devatenáct let. Asi z celého toho zážitku dost sešla.

Mezi dalšími lidmi, které Usher nakazil genitálním oparem je například svědkyně ze svatby s jeho manželkou (v tuto chvíli již ex manželkou). Té už za to zaplatil přes milion dolarů. No, a teď do žaloby přibyl dokonce týpek. Ano, MUŽ. Muž, který měl s Usherem orální sex. Asi by to nemělo být překvapení, protože jeho bývalá žena o tom, že souloží i s chlapama, mluvila na Twitteru už v roce 2011.

Všichni dohromady po něm chtějí 10 milionů dolarů, což je přesně to, co si zaslouží někdo, kdo objevil Justina Biebera.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?