Je libo nahé fotky Margot Robbie? Můžeme sloužit

Sice to není Láďa Hruška, ale nemůže být každý den posvícení.

Margot Robbie

Vzhledem k nedávným událostem (tímto zdravíme Dádu, Láďu Hrušku a tu důchodkyni, co bydlí naproti a měla by investovat do lepších závěsů) jsme viděli několik nepříjemných věcí, které se nám vypálily na sítnici a věřili jsme, že už nikdy nebudeme schopni vztáhnout ruku na naše anakondí pyje. Naštěstí stejně jako rytíři z Blaníku, hackeři, kteří kradou lidem osobní data, vždycky přijdou, když je tomu nejvíc třeba.

Je libo nahé fotky Margot Robbie? Můžeme sloužit

Ta, která se nám nedobrovolně předvedla tentokrát je Margot Robbie, holka z Vlka z Wall Street a ze Suicide Squad, kvůli které teď míváme trapnou erekci pokaždé, když vidíme klauna. Sice se z většiny nejedná o nahé fotky, ale spíš… no fotky, tak si nestěžujeme, protože darovaným kozi na tvar nekoukej.

Je libo nahé fotky Margot Robbie? Můžeme sloužit

Najednou jsme pocítili, jak se nám navrací naše víra v lásku, obnovil se nám krevní oběh od pasu dolů a ozvalo se staré povědomé DUC o spodní desku stolu. Tak užívejte dne, my jdem zavolat doktorovi, že už ty modrý vitamíny nebudem potřebovat.

P.S. – Zde jsou pouze ilustrační obrázky, protože skutečné uniklé a ukradené soukromé fotografie publikovat nemůžeme. Ale znáte nás, ne?

Diskuze