Je libo nahé fotky Margot Robbie? Můžeme sloužit

Sice to není Láďa Hruška, ale nemůže být každý den posvícení.

Vzhledem k nedávným událostem (tímto zdravíme Dádu Láďu Hrušku a tu důchodkyni, co bydlí naproti a měla by investovat do lepších závěsů) jsme viděli několik nepříjemných věcí, které se nám vypálily na sítnici a věřili jsme, že už nikdy nebudeme schopni vztáhnout ruku na naše anakondí pyje. Naštěstí stejně jako rytíři z Blaníku, hackeři, kteří kradou lidem osobní data, vždycky přijdou, když je tomu nejvíc třeba.

Ta, která se nám nedobrovolně předvedla tentokrát je Margot Robbie, holka z Vlka z Wall Street a ze Suicide Squad, kvůli které teď míváme trapnou erekci pokaždé, když vidíme klauna. Sice se z většiny nejedná o nahé fotky, ale spíš… no fotky, tak si nestěžujeme, protože darovaným kozi na tvar nekoukej.

Najednou jsme pocítili, jak se nám navrací naše víra v lásku, obnovil se nám krevní oběh od pasu dolů a ozvalo se staré povědomé DUC o spodní desku stolu. Tak užívejte dne, my jdem zavolat doktorovi, že už ty modrý vitamíny nebudem potřebovat.

P.S. – Zde jsou pouze ilustrační obrázky, protože skutečné uniklé a ukradené soukromé fotografie publikovat nemůžeme. Ale znáte nás, ne?

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?