Amber Rose se ptá lidí na internetu, zda si má zmenšit prsa

To dopadne dobře.

Když postavíte celou svou kariéru na tom, že máte křivky, nabalíte na to dva známé rappery, díky kterým se proslavíte a nakonec to od striptérské tyče dotáhnete až do bodu, kdy je z vás něco jako Déčková hudební celebrita, asi ty svoje křivky moc nezpochybňujete. Amber Rose se ale rozhodla zpochybňovat. A chce si zmenšit prsa.

Údajně má velikost 36-H. Jsme muži, absolutně nerozumíme, co to znamená, ale co jsme pochopili, jde zhruba o velikost prsou naší ukrajinské uklízečky. Je to velikost prsou všech uklízeček, učitelek a řidiček autobusů, kterým je přes 50 let.

Amber Rose se rozhodla poptat svých 15,8 milionů followerů na Instagramu, jak docílit zmenšení prsou bez toho, aniž byste měli velké jizvy. Protože má těžká prsa a bolí jí záda.

Co se to děje se světem, ve kterém Severní Korea hrozí nukleární válkou a holky, které všude ukazují své obrovské prsy, uvažují o jejich zmenšení? Jak se to stalo? Co se děje? Bude Babiš prezident? Přestane psát Jiří X. Doležal hovna? To už bude navždy svět v totální nerovnováze?!?

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?