Firma chtěla dělat skříně podle rozměrů boků Ewy Farné

Budou potřebovat spoustu dřeva.

Ewa Farná

Na Ewu Farnou jsme si nemravně mysleli už v době, kdy bychom za to ještě mohli jít do vězení. Možná proto nás trochu překvapilo, když se pomalu začala přesunovat z Pornhub kategorie curvy teen do sekce dokumentů o kapustňácích na National Geographic.

Firma chtěla dělat skříně podle rozměrů boků Ewy Farné (Foto: Profimedia.cz)

Asi rok zpátky nám ale ukázala, že je se svojí postavou smířená, když nazpívala song Boky jako skříň, který nám nostalgicky připomněl ty časy, kdy se do češtiny musely překládat i texty zahraničních písní. Díky tomu taky Ewa dostala nabídku na kolekci nábytku dělanou podle rozměrů jejích boků. Než jí prozradili, že se jedná o vtip, stihli se jí vyptat na její míry a ochotně souhlasila i s poskytnutím odlitku svojí postavy.

To se nám sice zdá trochu nefér, protože když jsme ji o to samé žádali my, tak nás ochranka akorát vyhodila z kulturáku, ale budiž.

Firma chtěla dělat skříně podle rozměrů boků Ewy Farné (Foto: Profimedia.cz)

My jen doufáme, že podobnou nabídku dostane i víc českých celebrit a v budoucnu se můžeme těšit třeba na sérii náklaďáků podle pozadí Haliny Pawlowské nebo Hangár na Boeingy podle rozměrů penisu Dalibora Jandy.

Diskuze