Firma chtěla dělat skříně podle rozměrů boků Ewy Farné

Budou potřebovat spoustu dřeva.

Na Ewu Farnou jsme si nemravně mysleli už v době, kdy bychom za to ještě mohli jít do vězení. Možná proto nás trochu překvapilo, když se pomalu začala přesunovat z Pornhub kategorie curvy teen do sekce dokumentů o kapustňácích na National Geographic.

Asi rok zpátky nám ale ukázala, že je se svojí postavou smířená, když nazpívala song Boky jako skříň, který nám nostalgicky připomněl ty časy, kdy se do češtiny musely překládat i texty zahraničních písní. Díky tomu taky Ewa dostala nabídku na kolekci nábytku dělanou podle rozměrů jejích boků. Než jí prozradili, že se jedná o vtip stihli se jí vyptat na její míry a ochotně souhlasila i s poskytnutím odlitku svojí postavy.

To se nám sice zdá trochu nefér, protože když jsme ji o to samé žádali my, tak nás ochranka akorát vyhodila z kulturáku, ale budiž.

My jen doufáme, že podobnou nabídku dostane i víc českých celebrit a v budoucnu se můžeme těšit třeba na sérii náklaďáků podle pozadí Haliny Pawlowské nebo Hangár na Boeingy podle rozměrů penisu Dalibora Jandy.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?