Amber Heard už je zase chudá, rozešel se s ní Elon Musk

Jmění v hodnotě 16,6 miliard dolarů se v mžiku rozplynulo před očima.

Vzpomínáte si, jak jsme psali, že Amber Heard je velmi chytrá a po rozchodu s Johnnym Deppem si našla chlapa, který má 400 miliard Bylo nám ho, chudáka, trochu líto. Ale pokud spoluvlastníte PayPal a vyrábíte megaúspěšné Tesla automobily, asi nejste úplný blbec, což znamená, že se Elon Musk a Amber Heard už rozešel.

Muhahahahahaha.

DailyMail píše:


Amber Heard, 31, má zlomené srdce, protože technomagnát Elon Musk ukončil jejich roční romanci. Zdroj prozradil DailyMailu, že je mezi nimi definitivní konec a Amber je zničená. Šlo o jeho rozhodnutí, vztah ukončil před týdnem. Zaslechl jisté věci o jejím chování, které se mu vůbec nelíbily. Amber může být velmi manipulativní a sobecká. Elon je v Los Angeles a Amber si líže rány doma v Austrálii.

Už když se rozcházela s Johnnym Deppem, Benicio Del Toro, který měl v posteli kdejakou holku (pamatujete na tu historku, jak si to rozdával se Scarlett Johansson ve výtahu?) o Amber Heard říkal, že je trochu manipulativní a blázen, takže by to asi nemělo být příliš velkým překvapením. Ale ať je šílená jak chce, sakra, víte co. Peníze vám prostě dokážou koupit ty nejlepší holky na sex. I když jenom na rok.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?