Filip Grznár zas dostal na hubu, tentokrát od Bena Cristovaa

Už by si mohl najít jiný koníček

Protože patříme mezi ty cool děcka a víme, co se děje na tom Jouťůbu, můžeme vás vesele informovat o nejnovějších příhodách vašeho oblíbeného. jako obláček nadýchaného kulturisty Filipa „Vy kundy zasraný“ Grznára.

Grznár poslední dobou zažívá poněkud krušné období, nedávno ho brazilský zápasník složil v ringu asi za 3 sekundy, hrozí mu vězení za takové menší vyhrožováníčko a nabádání k rasové nenávisti a kolem letící holubi si jeho steroidy zredukovaný šourek pravidelně pletou s chutnou rozinkou.

Teď se ale Filip rozhodl utkat se v zápase v izraelském Jew-jitsu se zpívající sadou břišáků a důvodem, proč si čtrnáctileté dívky tak často mění povlečení, Benem Cristovaem, kterého si nejspíš spletl s jedním z těch tří uprchlíků, které se rozhodl z Česka vyhnat.

Dopadlo to asi tak, jak byste čekali a Grznár ležel po chvilce na zemi s vykloubeným ramenem, což je zranění, které si takový steroidy nasáklý alfa samec nejspíš dokáže přivodit i při vášnivé masturbaci nad obrázky injekčních stříkaček.

Otázka je, kdo namlátí Filipovi příště. Bude to Richard Krajčo? Wonder Woman, se kterou se fotila Dáda? Jeden z těch hladových holubů? Možností jsou tisíce.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?