Filip Grznár zas dostal na hubu, tentokrát od Bena Cristovaa

Už by si mohl najít jiný koníček

Ben Cristovao

Filip Grznár

Protože patříme mezi ty cool děcka a víme, co se děje na tom Jouťůbu, můžeme vás vesele informovat o nejnovějších příhodách vašeho oblíbeného. jako obláček nadýchaného kulturisty Filipa „Vy kundy zasraný“ Grznára.

Filip Grznár zas dostal na hubu, tentokrát od Bena Cristovaa

Grznár poslední dobou zažívá poněkud krušné období, nedávno ho brazilský zápasník složil v ringu asi za 3 sekundy, hrozí mu vězení za takové menší vyhrožováníčko a nabádání k rasové nenávisti a kolem letící holubi si jeho steroidy zredukovaný šourek pravidelně pletou s chutnou rozinkou.

Filip Grznár zas dostal na hubu, tentokrát od Bena Cristovaa

Teď se ale Filip rozhodl utkat se v zápase v izraelském Jew-jitsu se zpívající sadou břišáků a důvodem, proč si čtrnáctileté dívky tak často mění povlečení, Benem Cristovaem, kterého si nejspíš spletl s jedním z těch tří uprchlíků, které se rozhodl z Česka vyhnat.

Dopadlo to asi tak, jak byste čekali a Grznár ležel po chvilce na zemi s vykloubeným ramenem, což je zranění, které si takový steroidy nasáklý alfa samec nejspíš dokáže přivodit i při vášnivé masturbaci nad obrázky injekčních stříkaček.

Otázka je, kdo namlátí Filipovi příště. Bude to Richard Krajčo? Wonder Woman, se kterou se fotila Dáda? Jeden z těch hladových holubů? Možností jsou tisíce.

Diskuze