Mariah Carey při svých koncertech opravdu epicky tančí

Úplný hříšný tanec.

Mariah Carey

Chcete vidět pravou absolventku baletní konzervatoře? Holku, jejíž výrazový tanec vám vytrhne dech a jejíž erotické svíjení vám postaví plameňáka do pozoru tak rychle, že ho budete muset s pomocí druhé osoby vyndávat ze své nosní dírky? CHCETE TAKOVÉ VIDEO?!!

Protože jestli ano, tak máte smůlu. My pro vás máme místo toho tuto rakovinu:

Ještě nedávno propagovala Mariah sama sebe na Instagramu jako tvrdě cvičící dívku. Její image potem zbrocené gym girl, která se živí jen proteinovýma tyčinkami a na celé své evropské turné zásadně mezi městy jogguje, zatímco na ni troubí znuděný tirák s její technikou, pokazilo jen to, že se u toho cvičení nechala fotit v podpatcích a síťovaných punčocháčích.

Mariah Carey při svých koncertech opravdu epicky tančí

Je možné, že jí jeden z tiráků nakonec srazil, paralyzoval ji od krku dolů a funkce jejich tanečníků je odteď ji jen různě poponášet a kroužit kolem ní jako vesmírná tělesa. Druhou, neméně reálnou možností je, že dávno zemřela, její manažer ji vycpal slámou a trhaninou z vykuchaných medvídků svých dětí a na pódiu za ní tahá za šňůrky. Po vystoupení ji akorát vyfouknou, přeloží a dají do kufru hned vedle zesilovače a činelů, kdy bude odpočívat až do dalšího koncertu nebo focení na Instagram.