Rihanna si našla miliardáře ze Saudské Arábie, je šikovná

Tady si to někdo umí zařídit.

Dávno jsou pryč doby, kdy byla Rihanna známá leda tak tím, že ji její partner Chris Brown v roce 2009 zmaloval ciferník tak, že chvíli vypadala jako zanícený hemeroid Miloše Zemana s výstavním afrem. Naštěstí se toho domácího násilníka zbavila a my chvílemi byli šťastní, že je sem tam single a můžeme stále snít. Nedávno ale naše šesté stalkerské smysly zbystřily, dostali jsme migrénu, začalo nás tahat v šourku, obloha se temně zatáhla. Náš grafik rozklikl článek. Jeho ruka vylétla k ústům jak staré vyděšené bábě. Šok. Uviděli jsme fotky naší budoucí manželky Rihanny, kde se sprostě lepí na nějakého osmahlého latino chlapíka, co se jí pokouší jazykem udělat endoskopii žaludku.

Nakonec se ukázalo, že se nejedná o defaultního španělského nabíječe, kterého potkáte na každé pláži povlávat penisem za cizinkami, ale o Hassena Jameela – šejka ze Saúdské Arábie, který se stará o distribuci vozů Toyota do Evropy. Podle deníku The Sun s tímto pánem, co prý údajně obráběl v minulosti i Naomi Campbell, randí už od ledna a jsou zamilovaní.

Ne že bychom to Rihanně nepřáli… ale vlastně nepřejeme. Velice nás uráží, že nedocenila krásný pokojíček, který jsme jí zařídili v našem sklepě, a roky neodpovídala na naše dopisy s básněmi a fotkami našich penisů, které jsme mušketýrsky překřížily nad jejím použitým toaleťákem, co jsme koupili z redakčního rozpočtu za 69 970 USD na eBayi.

Ale co no, sice víme, že s námi by byla šťastnější, ale podle všeho ji zatím Hassen nenutí nosit burkini a ani ji rekreačně mezi polibky nekamenuje. Tak se s tím dokážeme smířit.

P.S. A všichni xenofobové, rasisti, fanoušci Tomia Okamury, mluvící lidský plankton či vesmírné chodící brokolice mohou mít radost, že Rihanna možná zlikviduje vysoce postaveného muslima. Protože historie nás poučila, že nejefektivněji nerozložili fašismus takoví hrdinové jako Gabčík či Kubiš, ale víc se na tom nechtěně podílela třeba taková lehce přihlouplá Lída Baarová, která svými finančními nároky na kožichy a koks totálně zruinovala Goebblese. Takže tomu dáváme rok, maximálně dva, než ze svého miliardáře udělá milionáře.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?