Mamina Megan Fox má také Instagram a kozi nic moc

Ale zas jako jsou to kozi, že jo…

Megan Fox dlouhá léta kralovala našim erotickým představám, ve kterých nám dala na hřbet sedlo a v uniformě brazilské mažoretky nás pleskala jezdeckým bičíkem přes šlapky, zatímco v pozadí hrála hymna Severní Korey. A o to tenkrát šlo. Megan Fox byla tak krásná, že jste si ji mohli představit v jakékoliv situaci a vždycky vám stoupl váš rozmnožovací plameňák razantněji než cena BitCoinu. Mohli jste si ji klidně představit, jak zvrací před mateřskou školou a jednou rukou ležérně pohoňuje zasyfleného bezdomovce s rozštěpem pysku a pořád byste se nad tou rozkošnou princezničkou s Transformers dojímali.

Pak ale přišlo asi milion těhotenství a plastických vylepšení a z královny naší hidden složky na ploše se stala vybotoxovaná nafukovací Andula a mamina.

Ze sentimentu jsme se podívali na její Instagram a zaplakali z placáků, které tam teď vystavuje. Kdysi se pnuly k nebesům jako nasteroidovaný Taj Mahall a dnes se plandají jakou šourek Miloše Zemana po ránu a při špatném atmosférickém tlaku se natáhnou tak, že bradavkami zametají různé neřádstvo na podlaze.

Ale kvůli těm rozkošnejm baculatejm rtům jí to možná odpustíme a navíc darovaným kozi na bradavky nehleď, čili jsme ochotni ještě exnout půlku Jacka, přimhouřit oči a vidět tu hruď dmoucí stejně jako v roce 2009. A znovu snít.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?