Teď už se na Instagramu svléká i Celine Dion, bohužel...

Tak asi dobrý no.

Celine Dion

Pamatujete si na Celine Dion? To je ta paní, co nazpívala titulní písničku k Titanicu, což bylo zhruba tak někdy v době, než vám sestoupila varlata a mohli jste ještě ve škole zpívat písničky Karla Kryla, aniž by vám ve vyšších tónech udělal hlas takový přemet, jako dělají lidé na kapotě Dary Rollins.

Museli jsme si vygooglit její věk, abychom zjistili, jestli tato kanadská šťabajzna je ještě vůbec v kategorii MILF a ne v kategorii Living corpse I Like to fuck. Naštěstí se ukázalo, že je jí jen 49 a my tedy můžeme bez výčitek profackovat naše kormorány nad její fotkou.

Příspěvek sdílený Vogue (@voguemagazine),

Na té fotce nás nejvíc znepokojuje to, že to podle paravánu a parket vypadá, že Celine sedí v nějakém vlastivědném muzeu za panelem s informacemi o nerostech v Podkrkonošší. To by docela dost vysvětlovalo to, proč nám učitelky vždycky zakazovaly sahat na vše na výstavách. Protože kdybychom takto v deseti letech odhrnuli nějaký panel a našli za ním nahou padesátiletou Celine Dion, u jejichž nohou se válí kozačky, co se lesknou víc než zpocený obličej Zounara, tak bychom si z toho nějaké to traumíčko odnesli.

Snad ji tedy někdo domluví a bude se odteď svlékat na místech k tomu určených. Třeba jako nudapláž, v její byt nebo obličej Charlieho Sheena.