Ariel Winter si nechala na zadek vytetovat větu o lásce

Blasfemie, hereze, apokalypsa, utrpení.

Občas lidem do povědomí prosákne informace o psychoticích, co v návalu vášně pobodají, podefekují nebo nějak jinak zničí významné umělecké dílo. Buď to jsou náboženští fanatici, které dílo pobouřilo, nebo to jsou jen prudérní jedinci, kteří zahlédli náznak bradavek nebo příliš obnažený lascivní kotníček. Někdy ale je taková krása zničena bez zcela zjevného důvodu. Ariel Winter si nechala na svou Monu Lisu mezi zadky načárat nějaká slova, která jsou bezduchá asi tak jako oba dva účastníci reality show, které se jmenuje „Manželství Lucie Vondráčkové“.

Na své alabastrově hebké pozadí, na jehož krásu složila naše redakční opice už dvě sbírky sonetů psaných vlastním potem, si nechala vytetovat citát od perského básníka Rumiho „Love risks everything and asks for nothing“. Což se volně překládá jako „Láska nežádá nic a riskuje všechno“.

Nám nezbývá, než se ptát „proč?“. Proč zprznila tu nekonečně velkou bílou hebkou plochu, co musí být na omak sametová jak hlavy malých kachňátek? Proč je třeba značkovat a zdobit něco, co je už tak dokonalé? My bychom Ariel milovali, i kdyby měla na zadku vytetovány dějiny neomarxismu a detail Okamurova žaludu, ale tohle nás převelice mrzí. A velmi se bojíme toho, že se jí toto tetování časem omrzí, ona ho ze studu začne skrývat a tím nám utne pravidelný několikagigový denní přísun fotek svého zadku na Instagram.

A to bychom nepřežili. Nezbývá nám nic jiného než zalarmovat Greenpeace, aby ochránili Arielin zadek jako poslední živočišný druh, kterému hrozí vyhynutí kvůli špatné údržbě, přikurtovali ji a navždy drželi v pořádné vzdálenosti od všech tetovacích jehel.

My jdeme zatím v depresi za její běloskvoucí zadek zapálit svíčku. R.I.P.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?