Kim Kardashian "omylem" ukázala, jak si dává kokain

Všichni jsme extrémně šokování a překvapeni.

Nevíme, co si o tom máme myslet. Naše ikona nevinnosti a dobrého vychování asi bude brát tentoc…no…drogy!

Kim Kardashian si nedávno udělala selfíčko a jaksi zapomněla, že v pozadí má odložené na snídani místo musli dvě čáry koksu, kterými chtěla nastartovat svůj den po ránu. Když pomineme, že jí lidé dali sežrat, že je tak nechutně bohatá, že může nechat válet čáry po bytě, aniž by je zforejtila libovolným otvorem, také dostala vykáráno od internetového davu, že propaguje fetování.

Nebohá Kim se bránila, že o drogy opravdu nejde, že to je jen cukr z bonbónků, který zde nechal Dylan. A pokud tím nemyslí Dylana z Beverly Hills 90210, který byl ochotný vyfetovat i drcený ibalgin análem, tak má namysli asi svou dcerku toho jména. My docela pochybujeme, že by se dalo v domě pseudodokonalých hubnoucích Kardashianů najít cukr. Věříme, že tam najdete různá dilda, sex tapes s klokany, anal plugy, panenství Jany Bobošíkové, plamenomet nebo archu úmluvy, ale cukr… ten fakt ne. Nicméně pokud takto vypadají americké sladkosti, tak to docela vysvětluje vysoký nárůst ADHD v USA.

Je možné, že pokud to tedy není omítka nebo lupy Kanye Westa z podpaždí, tak to přeci jen bude nějaká neškodná náladovka, co jí předepsal terapeut jako lék na trauma z toho, že jí přepadli a neznásilnili v Paříži. Přece jen, Kim už není nejmladší a na těchto fotkách vypadá trochu jako Cher v sedmdesáti. S jediným rozdílem, že Cher nemá ani ve fázi trouchnivění sexuální přitažlivost neznámého kousku vlhké izolepy, kterou najdete na sedadle v MHD a je na ni přilepený neidentifikovatelný chumáč chlupů.

Každopádně by se nad sebou měla Kim zamyslet, protože lehčí drogy jsou vždy bránou k těm tvrdším a my nechceme vidět, jak si do dvou let píchá marihuanu do oka nebo inhaluje halucinogenní odvar z kuřích ok Tomia Okamura. Jako fakt ne.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?