Felix prý zas strká penis do Dády Patrasové, ježiš fuj

Za co nás trestáš?!

Jak jste si mohli všimnout – Dádu prostě žereme. Musíme. Jinak by ona sežrala nás.

Ačkoliv to s jejím vztahem k Felixu Slováčkovi (aka mluvící hromadě starých seschlých sloních kůži) vypadalo nahnutě, tak se objevily záblesky naděje, že se oba zabejčí a přece jen to dají znovu dohromady.
Patrasová nedávno tvrdila, že císař Palpatine Felix sice má o dvě století mladší roštěnku Lucii Gelemovou, ale i tak si k Dádě chodí domů nechat pravidelně přeleštit eskymo . A na Gelemovou zbyde jen suché dřívko. Tato metafora je pro nás samotné natolik deep, že v ní můžete zahlédnout Adele, jak se v ní někde v hlubinách válí.

Felix tuto zprávu okamžitě podle Extra.cz dementoval a přes noviny své manželce vzkázal, že spolu v pondělí ráno opravdu žádný sex neměli. A pokud ano, tak to byla samozřejmě nějaká nehoda nebo nedorozumění, kterému se za pár let nad šampíčkem a kanapkami zasmějí. Prostě šel náhodou okolo, zakopl a spadl svým penisem, který předtím dvě hodiny cpal do vysavače, na Dádu, jenž tam ležela v poloze roztaženého praku preventivně už od neděle. Takové nehody se vážně stávají. Věřte nám. A jestli ne nám, tak aspoň Billu Cosbymu. Ten člověk přece nosí pletený svetr. Copak by nám někdo v pleteném svetru mohl lhát?!

Ať to bylo jakkoli, tak si myslíme, že by Felix neměl Dádu přece jen tak provokovat. Všichni moc dobře víme, jak to může totiž končit. Až bude opět Felix v hábitu na můstku své Death star a z rukou mu budou šlehat blesky, tak to jednou Dáda nevydrží a oblečena celá v černém, dýchajíc jako joggující Zeman, Felixe popadne a hodí z kovového mezipatra do temného vesmírného vortexu.

A temným vesmírným vortexem myslíme samozřejmě Dádinu vagínu.

Co nám vrtá ale stále hlavou je ale tajemná postava Lucie Gelemové. Naši redakci dokonce rozdělila na dva tábory. Půlka, včetně našeho šéfredaktora, si myslí, že je nekromancerka. Zákeřný shadow priest, co udržuje Felixe naživu pomocí temné reanimační magie. Druhou názorovou skupinu vede náš grafik, který přišel s odvážnou teorii, při jejímž prokazování spotřeboval dvacet stran na flipchartu. Podle něj Lucie není člověk ale židovský Golem.


Golem, do něhož musíte vložit šém, aby vás poslouchal. Jediný rozdíl je pouze ten, že do slečny Golemové Gelemové musíte vložit šek, aby fungovala. Náš grafik nám vykresil nervydrásající obraz reality, ve kterém Felix této ženě Sirael hraje na klarinet, aby v ní probudil cit a ona se změnila v reálného člověka. Protože každá pohádková bytost touží stát se malým chlapcem. Jako Pinocchio. Nebo Tomio Okamura.

Tyto dva nesmiřitelné tábory se u nás v redakci zabarikádovaly a většinu času tráví tím, že zpoza povalených stolů na sebe hází kancelářské potřeby s výkřiky Golem! nebo Nekromancer! ,zatímco někde v jiné části Prahy strká Felix svůj seschlý úd tu do jedné, tu do druhé ženy.

Původně měl být tento článek ještě delší a měla se v něm rozkrývat konspirační teorie, kde hlavní roli hrály chemtrails, Dáda a penis rypouše obrovského, ale bohužel mi šéfredaktor právě ukradl nabíječku od Maca a začal s ní škrtit našeho korektora, který na podlaze vydává chrčivé zvuky jako kopulující papiňák.

Tímto bychom chtěli vyzvat Felixe Slováčka aby si dal svůj shit together a konečně se už rozhodl, kterou ze svých labilních žen hodlá obhospodařovat svým pyjem.Situace v redakci je v tomto stavu neudržitelná. Jako fakt. Prosíme. Dík.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?