Katty Perry začíná vypadat jako lesbička v přechodu

Mrzuté.

Ani nestačily oschnout naše slzy truchlení poté, co si Katy Perry ostříhala svou hřívu na design homotenisáku a už je tu další rána. Do světa unikly její pohoršující fotky z Capri, kde nejenže NENÍ.VŮBEC.SEXY, ale vypadá tak unaveně, že i kdyby přátelsky zamávala z lodě na fotografa prsem, tak by to NEPOMOHLO. A my nevíme, jak se s tím naučit žít.

Byli jsme roky zvyklí na Katy jako rozpustilou rajdu, která měla speciální místo v našich srdcích a v tajné složce v našem počítači. Nedávno však začala dost nápadně vypadat jako Miley Cyrus z roku 2013 na steroidech. Jen s tím rozdílem, že Miley byla v té době natolik komerčně inteligentní, že záběry na své feministické olepané háro prokládala svými kozi a strkala vagínu jednu dobu všude tak moc, až jste se báli otevřít botník, dopis z finančáku nebo tlamu svého psa, abyste zkontrolovali, co to tam tak smrdí.

Katy je oproti Miley taková… drsnější. Poté, co zadala do googlu větu „co je to feminismus“, tak začala tušit, že k naskočení na novou vlnu gender džihádu nestačí jen mít účes jako potracené dvojče Jiřího Langmajera, ale uzpůsobit tomu i svou rétoriku a image. A dost se projevilo i na jejích textech, které se začaly měnit.

Vzpomeňme si třeba na její song z roku 2010. Z éry nevinnosti, kdy bylo kultura znásilnění ještě cool a Bill Cosby byl znám pouze jako tmavý sympatický gentleman v nepadnoucím svetru.

Infect me with your love and fill me with your poison
Take me, t-t-take me
Wanna be a victim, ready for abduction

V té době ještě Katy potřepávala svými prsy a kaštanovými vlasy všem lidem do obličeje. Pak potkala nazifeminismus a stala se z ní stará paní z vývařovny s obličejem Aťky Janouškové. Ale třeba se opět dá dohromady. Možná jí chybí jen něha, aby mohla její vnitřní flundra opět vykvést. Všichni přece potřebují lásku, ať se děje, co se děje, ne? (Což je mimochodem mantra Billa Cosbyho, kdybyste nevěděli)

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?