Lindsay Lohan: Donald Trump je laskavý člověk

A my všichni ho prý šikanujeme.

Lindsay Lohan je výjimečný tvor. Krom toho, že je podle vědců jediným člověkem na světě, jehož tělo netvoří z 80% voda, ale kokain, tak trpí i těžkou poruchou kognitivních funkcí. Při pohledu na Donalda Trumpa nevidí jako většina z nás postaršího narcistického oligofrenika s výrazem ve tváři jako Rudé náměstí, ale hodného pohádkového dědečka, který zajišťuje její zemi mír a prosperitu, nejspíš ve volném čase čte Malého prince pandím mláďatům a sbírá dřívka od nanuků, aby z nich stavěl dětská hřiště v Kongu.

Toto chodící lidské kokainové mraveniště nedávno doslova prohlásilo: „Je to náš prezident. Přestaňte ho šikanovat a začněte ho podporovat. Donald Trump i jeho žena jsou milí a laskaví lidé.“

To jsou přesně ty okamžiky, kdy nevíme, co říct. Stalo se nám to jen párkrát v životě. Poprvé při 11.9. a podruhé, když začala Lindsay dávat energy drinky uprchlíkům protože se jí zdáli nějací moc smutní a unavení.

„Myslím, že kdokoliv se stane veřejnou osobou, je okamžitě pod palbou kritiky,“ uvedla a my začali trochu tušit, odkud vítr vane. Stará dobrá projekce své osobnosti do druhých. Lindsay ve svém vodkou nasáklém mozku někdy nad ránem dospěla k tomu, že něco jako špatná rozhodnutí v životě neexistují. Že je přece jedno, kolikrát vás najdou zkropené vlastními zvratky na záchodcích klubu nebo jak kouříte penis nějakému ruskému oligarchovi za hotelové mýdlo zdarma. Zlo nečíhá v nás, ale v příliš kritických lidech, kteří na to, že jste si polili džusem šaty nebo vyvolali konflikt se Severní Koreou upozorní. Oškliví, malí, zlí závistiví lidé. Co vám zkritizují jedním dechem plastiku prsou a druhým systém republikánského zdravotního pojištění, který odkáže celou zemi k chudobě.

Je nám smutno. Na světě neexistuje tolik kubíků Jacka, které bychom museli vypít, aby nám toto pihaté stvoření, z kterého se práší koks jak z omítky starého bytu, dávalo smysl.

Chybí nám ta stará Lindsay, co si nechtěla hrát na Martina Luthera Kinga chudých a jen si nechávala vypadávat vytahané kozi v různých částech světa. Chybí nám moc.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?