Panika, muslimové se koupou ve stejných bazénech jako my

Co přijde dál? Budou chodit do našich obchodů, hospod, do herny, kam chodíme hrát maty?

muslimové

bazén

Aquapark

Všichni to znáte, je sobota, vedro a se starou si vyjedete Felicií na koupák, nenápadně přes kasu pronesete tašku plnou lahváčů a rohlíků s vysočinou, namažete si břicho krémem, ať se vám nespálí nová kérka s logem Ortelu. Klasická česká kratochvíle jak má být. A teď si představte, že v téhle idylce v bazénu zahlédnete ne jednu, ale rovnou dvě muslimky, jak se tam sprostě koupou jako my, normální slušní lidi! A ještě k tomu maj na sobě ty jejich burky nebo hidžáby nebo co, nevim, nezajímá mě to, ale nelíbí se mi to!

Panika, muslimové se koupou ve stejných bazénech jako my

Ne, to není strašidelná historka, kterou by Tomio Okamura vyprávěl večer u táboráku. Tohle je skutečný příběh, který se stal jednomu slušnému Čechu v pražském akvaparku. Ten udělal to, co by v jeho kůži udělal každý správný uvědomělý občan a jejich fotku hned hodil na Facebook, kde se v komentářích strhla pohroma a všichni ti hrdinní vlastenci se pohoršovali nad tím, jak se u nás ti špinaví a nemytí teroristi klidně koupou, jako kdyby se nechumelilo a ještě k tomu jim jsou cizí naše tradice ukazovat u bazénu kozi v bikinách.

Panika, muslimové se koupou ve stejných bazénech jako my

My jsme sice vždycky pro, když jde o odhalování kozi, ale jen pro pořádek. To, co mají ty paní na sobě, nejsou burky, ale tzv. burkini, což jsou plavky pokrývající celé tělo, které kromě toho, že v nich Batman bojuje se zločinem, nosí z náboženských důvodů právě muslimky. Dále je trochu zarážející, že lidi s jistotou tvrdí, že se ženy rozhodně před vstupem do bazénu nevysprchovaly, protože jak víme, všichni ostatní to poctivě dělají, než se přijdou so bazénu vyčůrat.

Panika, muslimové se koupou ve stejných bazénech jako my

Jsme rádi, že je naše krásná země v bezpečí, když ji tihle dobří mužové stráží dnem i nocí, každopádně si nemyslíme, že tohle je téma k tak rozsáhlé diskuzi a že jsou mnohem důležitější věci, kterými by se veřejnost měla zabývat. Například když Shaggy se Scoobym utíkají před příšerou, vždycky sprintují stejně rychle i když německá doga dokáže v pohodě běžet přes 50 km/h, což by ze Shaggyho dělalo nejrychlejšího člověka světa!

JAK NÁM VYSVĚTLÍTE TOHLE, BLANIČTÍ RYTÍŘI?!