Simona Krainová ukazuje zadek v tangách, měla by se najíst

Eeeh, dejte jí okamžitě někdo sendvič.

Pokud je vám přes čtyřicet a nemáte pokročilou rakovinu tenkého střeva, tak je velmi pravděpodobné, že se začnete s každým dalším rokem měnit v amébovitý blob připomínající zátylní lalok Haliny Pawlowské, který je tak zvoucí a heboučký, že ho místní děti v ulici používají jako skákací hrad nebo si z něj modelují zvířátka z večerníčků.

Simona Krainová mezi tyto rozklydlé lidské pudingy v přechodu nepatří. Jenže bohužel nepatří ani mezi ty sexy MILKfky, nad kterými tak rádi s jiskrou a dojetím v oku svíráme své penisy. Ve 44 letech je stále pevně rozhodnutá nežrat a neoblažit nás kulatými líbivými křivkami.

Její vyhublé třináctileté tělo v nás vzbuzuje spíše otcovské pocity, při kterých máme chuť ji zabalit do teplé deky s motivem králíčků, pohladit ji po hlavě a pak jí dát se soucitným pohledem infuzi s přesmaženým olejem z Mekáče přímo do katetru.

Tyto hubené zadky prostě vypadají natolik chlapecky, že i naše světaznalá redakční opice, která většinou reaguje na obrázky nahých žen potěšenými skřeky, nám teritoriálně počůrala monitor v rámci mocenského boje o území s tímto novým podezřelým samcem.

Pokud v sobě máte trochu srdce, tak bychom vás poprosili, abyste pro jejího manžela Karla Vágnera zorganizovali večírek s nadační fondem moderovaný Markem Eben a velkým plyšovým kuřetem, kdy výdělek půjde na zdravotní výpečky se zelím, které jí budou sestry boromejky cpát hadicí nosem přímo do žaludku. Nebuďte lhostejní k této tragédii. Díky.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?