Kim Kardashian a Kanye si pronajali profesionální dělohu

Za peníze si člověk může koupit všechno.

Ano, na světě existují lidé, co mají tolik peněz, že si za ně z nudy pořizují umělý zadek, slávu, infuzi Chardonnay ročník 1288 přímo do žíly a celý tým fotografů, co vám jsou stále za zadkem. Což myslíme pouze metaforicky, protože Kim má zadek tak velký, že kdyby si kdokoliv v místnosti stoupl za něj, tak mu hrozí rychlá a brutální smrt pomocí umačkání, při které byste vydali zvuk jako chrobák drcený kokosovým ořechem.

Kim se dočetla v National Geographic, že počet ohrožených primátů na zemi klesá, tak dostala geniální nápad, jak tuto smutnou tendenci zpomalit. Rozhodla se mít třetí dítě.

Protože nic nevylepší genofond USA lépe než další potomek, co v sobě bude mít DNA matrici slavomanské fanynky body modification a recitující oligofrenika, co občas skončí na psychiatrii . Když se nad tím zamyslíte, tak najednou ty výhružku KLDR, že pošlou atomovku na dekadentní Ameriku, dávají vlastně smysl.

Pro Kim se bohužel (a pro nás bohudík) ukázalo, že další potomek by pro její tělo byl více hrozivý a nebezpečný než pro průměrného Čecha Slovník spisovné češtiny. Hrozí jí nejen, že její dítě nebude dobře vyvinuté, ale že ona sama by při porodu mohla vykrvácet. Minulý porod se totiž moc nepovedl.

Podle jejích vlastních slov probíhal tak, že poté, co vypudila z mezinoží plod její a Kanyeho vášně, jí strčil doktor ruku AŽ PO LOKET DO JEJÍ VAGÍNY a VYŠKRABÁVAL JÍ PRSTY Z DĚLOHY VROSTLOU PLACENTU. Ano, nebraňte se tomu, víme, že se si to představujete a toho obrázku se nikdy nezbavíte. A stejně jako my už nikdy nedokážete sníst rare steak. Tak teda dík Kim.

Kardashianka sice tvrdí, že náhradní matku potřebují kvůli tomu, že jí hrozí nebezpečná těhotenská preeklampsie, ale všichni už moc dobře víme, jak to je. Při třetím těhotenství hrozí reálné riziko nárůstu těhotenské váhy tak masivní, že by Kim mohla začít mít vlastní magnetické pole, kolem kterého by začaly rotovat nejdříve předměty, pak by vzniklo sharknado, nastal Ragnarok, měsíc by se odpojil od své orbity a svět,jak ho známe, by zanikl. A poslední, co bychom před smrtí viděli při našem rotování, by byl její polorozpadlý řitní otvor, co vypadá jako lehce vyčerpaný Felix Slováček při šálku čaje.

Podmínky kontraktu na náhradní matku jsou mimochodem dost přísné:

Náhradní matka je povinna upustit od kouření, pití a léků během těhotenství. Rovněž souhlasí s omezením sexuálních aktivit několik týdnů před těhotenstvím, včetně sexuálního styku po dobu 3 týdnů po implantaci embrya.

Ok, to dává smysl, člověk by neměl v těhotenství chlastat, aby se mu místo růžolícího kudrnatého dítě, co bude vypadat jako Ed Sheeran, nenarodila amébovitá věc s chapadly a rozštěpem patra. Nebo Richard Krajčo. Pár týdnů bez sexu se dá taky zvládnout. Navíc, kdo by v sobě chtěl přece jen nějakého cizího famfuláka, když může být nositelem semene Kanye Westa, he? He?

Náhradní matka se nemůže koupat ve vaně nebo navštěvovat saunu, nemůže manipulovat ani měnit podestýlku koček, aplikovat si barvivo na vlasy, vypít více než jeden kofeinovaný nápoj denně nebo jíst syrové ryby.

Ok. Tady už to začíná být lehce bizarní a otravné, ale shrňme si to v číslech. Za odnošení potomka dostane tato vybraná žena dohromady 1 100 000 Kč v deseti splátkách. Pokud počne vícerčata, tak za každé další dítě dostane dostane 120 000 Kč . Pokud nějakou nehodou přijde při porodu o své reprodukční orgány (lol), tak dostane od Kim 93 000 Kč. A co si budeme povídat, toto je reálná hrozba. V našich představách se totiž ratolest, jež je výsledkem spojení těchto dvou podlidí, dere na svět jako Vetřelec přes pupík, aby mohla utéct do nějakého temného koutku, kde bude požírat lidi svou vaginou dentatou nebo natáčet rapové cédéčko.

V zásadě je to takový balík peněz, že je nám poprvé v životě líto, že nejsme ženami z jiného důvodu než z toho, abychom si mohli pořád sahat na prsa. Třeba i v metru. Nebo před mateřskou školkou. Achjo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?