Kim Kardashian si myslí, že inspiruje malé holky, zvracíme

Na tohle se už nedá nic říct...

Pokud jste si někdy byť jen na moment mysleli, že náš svět není něco jako vagón nitroglycerinu řízený zrzavými hyperaktivními dětmi, co přestaly brát léky a někdo jim dal do ruky zapalovač, tak nám podržte pivo. Dokážeme vám opak.

Kim Kardashian, žena, která zaměstnává celý tým lidí na to, aby s ní jezdili na dovolené po světě a fotili její zadek, se považuje za vzor mladých holek.

Nedávno to prohlásila na Forbes summitu žen, kde byla hlavním řečníkem. Pokoušeli jsme se rozklíčovat, proč by právě tuto instituci měla reprezentovat a došli jsme k dvěma možnostem.

1. Má peníze (podle časopisu Forbes)
2. Má vagínu (což ji podle slovníku lékařského definuje jako ženu)

Udělala jsem pár chyb jako všichni ostatní, ale doufám, že je nebudu nikdy opakovat a prostě jsem se z nich poučila…takže pokud lidé, mladé dívky nebo děti chtějí vzhlížet k někomu, kdo pracuje opravdu tvrdě, soustředí se na to, co chce a opravdu to udělá, pak doufám, že je to opravdu isnpiruje.

Na tomhle prohlášení je špatně tolik věcí, že bychom jej vlastně měli rozebrat skoro slovo po slovu.

Udělala jsem pár chyb jako všichni ostatní . Dobře Kim, pokud máš na mysli sextape, fejkové manželství, absurdní jméno pro své děti a zvrácené bodymodifikace, tak to jsou takové ty normální hříšky nás normcore občanů, které zažíváme dennodenně mezi zařizováním hypotéky a strhávání si zařízlé kůžičky na patě.

…chtějí vzhlížet k někomu, kdo pracuje opravdu tvrdě… Hahaha.
…pak doufám, že je to opravdu isnpiruje.

Věříme, že spousta holčiček v pubertální fázi ocení její sebekritičnost a povede to u nich k tomu, že začnou studovat neurovědu nebo svrhávat patriarchální konzumní společnost zaměřenou na nerealistické standardy krásy a tak.

No dobře Kim, my všichni víme, že jsi jenom attention whore a že tohle všechno je jen prohlášení, které nás má naštvat a trochu vyprovokovat, ale prostě neexistuje nic na světě, co bys mohla říct, aby nás to mohlo-

Nejdůležitější v životě je být přirozená…

výstřel z brokovnice, šplíchnutí mozku o stěnu redakce

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?