Lindsay Lohan prý píše scénář seriálu o ruských boháčích

Pro Netflix. Lol.

Chápeme, že se vám zdá šokující, že by Lindsay napsala nějaký scénář a nebo prostě cokoliv delšího, než je užmoulaná, dvouslabičná žádost dealerovi o další kokain, ale údajně se to skutečně děje. Očividně se nám tu rodí další scenáristická hvězda.

Celou tuhle parádu prý Lindsay píše pro Netflix. Nevíme sice, jak se to bude jmenovat, ale má to popisovat život ruských oligarchů, takže tam určitě bude spousta prostitutek, zlata, fetu, plynu, medvědů, vodky, zbraní a Putina.

Sama Lindsay prý uvažuje, že by si tohle dílko i sama zrežírovala. Proč ne? Od dob Plán 9 z vesmíru jsme tu neměli kvalitní televizní pořad, který by vám instantně snížil inteligenční kvocient na úroveň poševní kvasinky Justina Biebera. Ostatně, když už si málem vzala toho ruského pracháče, ví o téhle společnosti všechno.

Vidíme to nějak takhle:

Ruští oligarchové

od: Lindsay Lohan, královny opilého tance

Boris: vchází do místnosti. Je zmaten. Na ruce má obří kokain náramek ve tvaru veverky.
Igor: ,,Ty dobytek, ty govado!“ zaječí vztekle. Igor je rozladěn, nemá doma plyn. Igor musí být skutečně rozladěn, pochopte mě neasi. Kokain
Boris: tváří se povýšeně. Pronese vztekle: ,,Vzal jsem ti kok plyn. Mám všude zlato a štětky a diamanty a kokain. Co hodláš dělat?“
Igor: náhle umírá.
Do pokoje vpadne velká vodka v doprovodu Putinova dětského keksu. Všude je kokain. Keks vykřikuje, že můj ex Egon shořel v pekle. Kokain.
K- kkkkk – kkk- kooooookaaaaaain!
Zatmívá se.

Boris: tváří se zadumaně. Ze stropu odkapávají pomeranče a mizí v mlze. Medvěd v koutě tiše žere matrjošku.
Serjoža: v dálce naříká. Drží kalašnikov a hroudu zlata, jako dětská hlava.
Boris: vylizuje prostitutce kokain z potrubí. Tváří se jako Rudé náměstí.
Kupte mi jachtu a kokain.
Ště ně ně ně něěěěěěě!

Měli jsme se dát k filmu.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?