Za magorem z Prostřeno stál Kazma, má nás to morálně poučit

Zase nestojíme s většinou!

Všichni už asi víte, že ten blbeček z Tourettovým syndromem který byl v Prostřeno, spal v rakvi, choval slepici Babiš a souložil důchodkyně, ten týpek, který měl občas permanentní erekci a všem nadával, byl herec, kterého dirigoval Kazma pro svou One Man Show.

Je to skvěle natočené, je to zábavné, a pokud jste to neviděli, měli byste to napravit.

Tohle bychom měli a teď si zanadáváme.

Když běžely tyhle díly Prostřeno v televizi, velice rychle vyšlo najevo, že Karel je ve skutečnosti herec a celé to sehrál. V tu chvíli se ozvala spousta lidí skutečně trpících Tourettovým syndromem a říkali, že když je někdo takhle dementně hraje, moc jim to nepomáhá v tom, aby je lidé přijímali. Co Kazma udělal? Dodatečně se snaží tvrdit, že celá tahle šaškárna vznikla kvůli tomu, aby upozornili na lidi z Tourettovým syndromem.

Pokud si tedy myslí, že veřejnost upozorní na to, jak mají lidé s Tourettovým syndromem těžké životy, když jim jako reprezentanta této nemoci předhodí týpka, který spí v rakvi a souloží babičky, je to asi jako upozorňovat na těžké životy homosexuálů tím, že budete předvádět gaye na kamery, jak pouští gay porno malým dětem. Prostě tohle dělají typičtí gayové, stejně jako typičtí lidé s Tourettem spí v rakvi a občas v ní souloží babičku.

Abyste to pochopili, nemáme nic proti nejapné legraci, vždyť na tom je postavený celý náš web. Jenom nemáme rádi pokrytectví a schovávání se za vznešené věci, když ve skutečnosti děláte jen nejapnou legraci. Tak příště radši bez moralizování, ne?

P.S. – Ale díky, že se JPM mihlo v tom sestřihu článků, kde se o Prostřenu s Karlem psalo, to zasejc umíme ocenit!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?