Martina Pártlová nám ukazuje zadek, pokud se chcete podívat

Darovaným zadkem na ukrácení dne se, samozřejmě, nepohrdá!

Martina Pártlová

Musíme uznat, že jsme kulturní burani a tvorbu Martiny Pártlové jsme náležitě poznali a ocenili teprve až v té boží parodii na Prostřeno!, která tak nějak přesně vystihla podstatu tohohle pořadu. Respektive je to asi nejlepší definice označení ,Vyhrocený mordor plný mentálně labilních, nepřátelských, postlobotomních šimpanzů, předhánějících se v úpravě pochybných, konzervových jídel, amen, tyvole'.

Kromě toho, že je Martina zpěvačka a většinu času tráví v lesbickém paktu s Veronikou Arichtevou a pozvolna kynoucí Nikol Štíbrovou, ráda nás zásobuje fotkami z dovolené. Zadkovými fotkami. Boží.

Martina Pártlová nám ukazuje zadek, pokud se chcete podívat

Chtěli bychom teda vzkázat Martině, aby rozhodně pokračovala, protože svět potřebuje víc takových koukatelných zadků. A kozi teda, kdyby se jí chtělo rozšířit působnost.

Martina Pártlová nám ukazuje zadek, pokud se chcete podívat (Foto: Instagram)

Trochu víc, než jen takhle…ale samozřejmě nikoho do ničeho nenutíme!