Zavolejte sociálku: Misha dovádí s chlastem a běhnama

A to je přesně důvod, proč byste v těhotenství neměli chlastat

Když se letmo podíváme na youtubery, tak nejednoho člověka napadne, že ta hezká sparťanská tradice, při které se očividně poškozená nebo retardovaná nemluvňata házela ze skály, měla svou pevnou logiku. No považte. Měli snad ve starověké Spartě youtubery? Co? CO?!

Na Mishu si ale určitě pamatujete. Ano, přesně. Tamten dětský youtuber, kterého pase vlastní rodina. Tedy…buď to, nebo Krytinář jen předstíral svou vlastní smrt a stejně jako lady Diana s plastikou obličeje začal nový život.

Misha byl nedávno donucen svou vlastní pasáckou rodinou s morálním profilem čínských továrníků měl nedávno nápad, že udělá takový rozkošný klip plný poloobnažených rajd a alkoholu.

No jukněte na to.

Je smutné, že mu jeho vlastní rodina prodala dětství za kliky, které vyměnili nejspíš za pozlacené příbory ukuté z židovských zubů a ledničku temperovanou ledovcem ze severního pólu, který kdysi požehnal Jan Pavel II.

Při pohledu na jeho nevinnou dětskou tvář a sjeté oči, které tak marně volají po eutanazii nebo lécích proti ADHD, nám je líto, že Misha je už natolik velký, že nejde nacpat do baby boxu. Ani po částech.

Nám nezbývá, než si počkat na jeho finální mistrovské dílo sociálních sítí. Jeho geniální poškozená mysl zcela určitě bude rodinou nasměrována do mentálního koridoru, co nepochybně končí zvukem nabíjené brokovnice, křikem, krví a vystřílením mateřské školky.

Takže se máme na co těšit. Youtuberingu zdar!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?