Zpěvák Ben Cristovao si vyhonil penis v arabském letadle

Ublinkáváme si do pusy.

Asi se ptáte, proč vás chudáky musíme zásobovat podobnými peklíčky, jakože si nějaký wannabe zpěvák vyhonil péro v letadle, co? Co?
Správná otázka je proč si to sakra čtete?!

No nic. Pokud jste se dostali až do tohoto řádku, tak můžete klidně pokračovat. Jen vám chceme říct, že pokud si rozklikáváte články o mužských penisech, tak jste nejspíš asi holka a my musíme dát člověku, který vám instaloval řetěz do sklepa velmi malý počet hvězdiček při hodnocení na Googlu.

Ben Cristovao je prý něco jako zpěvák a snowboardista. Do očního pozadí puberťaček se vryl mihnutím se v pořadu Česko hledá superstar. Nedávno letěl do Spojených arabských emirátů a podle fotek, co v té době dával na Instagram, se tam naučil zvláštní věci, které se my učíme normálně ve dvanácti letech s baterkou pod peřinou a máminým katalogem spodního prádla.

A hned si tyhle praktiky chtěl ozkoušet cestou domů. Tak hodil na internety tento tweet a my si instantně v redakci nazvraceli do klávesnice mix Jacka a benzodiazepinů.

Všechny holky, které si začaly představovat, kde všude se Ben sám sebe nedejbože dotýkal, to divoce sdílely, až se jim z toho dostaly stydké pysky do breakdancové křeče. Ben to bohužel smazal a o pár hodin později prohlásil, že šlo o haha hihi chocho humor.

Ale to my moc dobře známe. Když náš šéfredaktor udělá něco mimořádně trapného, tak taky druhý den nakráčí sebevědomě do redakce s flipchartem a powerpointem, kde nám pomocí grafů a mind map dokazuje, že opravdu, ale opravdu ten sex v nacistické uniformě s koněm minulou noc neměl, ale jenom se nám to všem hromadně zdálo a jsme obětí hinduistické iluze májá a vlastně máme držet huby a vrátit se do práce a dál psát o bradavkách a tak.

Takže nás, Bene Cristovao, prostě neobalamutíš. Na to jsme až moc zkušení pardálové. Ale příště už to prosím nedělej.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?