Michelle Rodriguez se proměnila na chlapa a je to děsivé

Michelle Rodriguez byla žena?

Cože, Michelle se proměnila na chlapa? Až teď? A to doteď jako neměla penis? A proč tedy nevypadá jako ženská? Kde má kozi? Co na to Tomio Okamura? Kdo zabil Jana Tleskače? A sebere Ovčáčka sociálka, aby si měl kde hrát? Otázky, samé otázky!

Abychom vám na ně odpověděli, musíme to vzít popořadě, tohle je totiž složitá zápletka. Ve skutečnosti se jedná o nějaký film, co Michelle nedávno natočila. Má to být o doktorovi, kterému jeden chlápek zabil bratra, takže se mu za trest rozhodl uřezat penis a udělat z něj ženskou. A ten předělaný se pak, samozřejmě, mstí, protože o čem by to jinak bylo. Doktora hraje Sigourney Weawer, co jsme tak nějak pochopili. Na trailer k celé téhle nádheře se, samozřejmě, můžete podívat.

Předně nechápeme, jak hlavní hrdina při pohledu do zrcadla poznal, že je z něj teď ženská. Zrovna Michelle má mužnější obličej, než většina chlapů, co známe. Ale to není zdaleka to nejvtipnější. Michelle si pro tuhle roli prý totiž vydupala ten největší umělý penis, co jde sehnat. Prý je to docela nepohodlná záležitost a už chápe, proč chlapi myslí celý den na sex – protože to v těch kalhotách prostě neustále cítí!

Konečně někdo pochopil naše trable s nadměrným penisem!

Ale jinak je to všechno, samozřejmě, jenom přetvářka, protože všichni víme, že Michelle penis už dávno měla. Například vždycky, když se v Rychle a zběsile líbala s Vinem Dieselem, působilo to na nás, jako by se olizovali dva bráchové.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?