Ariel Winter nepotřebuje trapné podprsenky k premiéře Šmoulů

Kozi jsou prý beztak hlavně pro děti, žejo!

Už jsme dlouho neměli příležitost napsat o poprsí Ariel Winter a začínali jsme z toho být trochu nesví. Ona o sobě ale teď dala vědět, naprosto nesobecky, sama od sebe a vzala si na premiéru jednoho filmu tyhle boží šaty.

Rozhodně dáváme palečky a všechny ostatní údy nahoru za kreativitu. Akorát teda ten film, o jehož premiéře se tady bavíme, byli noví Šmoulové. Což je asi pro děti. A i na premiéře zřejmě nějaké byly, takže lidi namítají, že je Ariel nějak mravně ohrožuje a že přišla oblečená spíš jako na otevření bordelu. I tak, palečky necháváme nahoře.

Máme k tomu totiž několik důvodů. Například tu odhadem asi dvousetdvanácti letou paní odvedle, která nám neustále nechává za dveřmi redakce Bibli a když potká na ulici šéfredaktora, plive po něm svěcenou vodu – ta nám třeba neustále vštěpuje, že kozi jsou hlavně pro děti. Proto nevidíme na těchhle šatech nic podivného.

A hlavně nechápeme, proč bychom se měli starat o názory amerických děcek. Nám přijde tenhle kus oděvu boží a rozhodně budeme Ariel podporovat, i kdyby všichni smradi okolo krváceli z očí. Svět potřebuje víc kvalitních side-boobs!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?