Princezna Leia se vtipně dala pohřbít v obřím antidepresivu

Eeeee....cože?

Když jsme se dozvěděli, že princezna Leia opustila tento svět, zhruba dvě hodiny jsme pěli tklivé ódy na ty titěrné, zlaté bikinky, které vévodí fantazii všech nerdů už dvě generace. Samozřejmě jsme ani nepomysleli na to, jak bude pohřbená, protože, vzhledem k tomu, že jde o princeznu Leiu, nebylo pochyb o zamrazení do karbonitu.

Jenže to jsme se spletli. A to tak moc, že když jsme viděli tuhle věc, první, co nás napadlo, že nám ten chlápek, co rozhodně není náš dealer dal něco hodně, ale hodně divokého. Jo, tohle je obří antidepresivum. S popelem princezny Leii.

Její brácha prozradil, že Carrie si podobnou obří bobuli kdysi koupila a měla ji děsně ráda, plus teda antidepresiva jsou přesně to, co ji dokonale vystihuje. Doteď jsme si mysleli, že nic bizarnějšího, než tu paní, co se obléká do kůže svého mrtvého labradora už tento týden neuvidíme.

Takže jsme se rozhodli, že až náš šéfredaktor umře, smícháme ho s kokainem cukrem v lahvi Jacka, obalíme nahými plakáty jeho nejoblíbenějších holek a všechno to uložíme do sarkofágu v podobě nafukovací Anduly, kterou slavnostně spustíme svými obřími penisy do rakve za hulákání pirátské písně.

Zdá se to jenom nám, nebo to zní jako totálně boží pohřeb?!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?