Americký bulvár píše že se zadek Kim Kardashian zasekl na WC

Nejvtipnější věc tohoto týdne.

Vlastně jsme si vždycky říkali, že takové věci se musí Kim stávat dost často, ale teď to taky konečně slyšíme. Americká média totiž tvrdí, že mají tuhle veselou historku od důvěryhodného zdroje.

Kanye objednal do jejich domu nějakou novou, japonskou, ultra úzkou toaletu, na kterou se Kim záhy vydala hřadovat. Vzápětí se prý z koupelny začal ozývat jekot, a když Kanye docválal na místo činu, našel Kim, holým zadkem bezbranně zapasovanou do záchodové mísy.

LOL.

Víte, my nejsme moc nábožensky založení, ale myšlenka, že tam někde existuje bůh, který zařídil, aby Kanye, jediný člověk, co doopravdy zná rozměry řiti své ženy, objednal záchod, ve kterém se jí zasekne zadek, nás hřeje na srdíčku.

A ať už je tahle historka pravdivá a nebo jde o hoax, uděláme tady teď všichni takovou hezkou, kamarádskou dohodu, že se budeme chovat, jako by se to skutečně stalo. Protože představa kadící Kim, uvězněné svojí zadní hovězinou v záchodové míse je něco, co bychom chtěli vytesat do mramoru, ozdobit si tím redakci a postavit na tom náboženství.

LOL nadruhou.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?