Nikdo nechce vidět prsa Agáty Prachařové zdá se

Šokuje nás, jak pohrdáte darovanýma kozi.

Celý tenhle skandál okolo Agátiných kozi má vlastně docela jednoduchou a jasnou zápletku. Stalo se to asi takhle: Agáta si vyfotila kozi a hodila je na internet. A lidem se to vůbec, ale jakože vůbec nelíbilo.

Fotit si prsa je očividně vrchol nevkusu, zvlášť, když na té fotce ani není vidět celý váš obličej. Tady bychom si teda dovolili nesouhlasit, protože vzhledem k tomu, že Agátiny kozi jsou na ní jedinou věcí, na kterou bychom byli ochotni se zadarmo dlouze zadívat, její obličej na fotkách vůbec, ale vůbec nepotřebujeme.

Ale lidi se na to očividně koukají jinak a takhle to vlastně celé vzniklo. Agátiny prsa nechce nikdo vidět, protože to, že je na ně zacentrovaná celá fotka je vlastně hnus, Sodoma a Gomora a vrchol perverze. Vláda by měla rychle zakázat ty internety, aby se na to nemohly dívat děti.

A ne, my taky nemáme zájem se na ně dívat, ale to není proto, že je na téhle fotce jen malá část obličeje. Odmítáme se na to dívat, protože Agáta pro nás prostě nepředstavuje koukatelný objekt. Jenom aby bylo jasno.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?