Jágrova holka nebyla striptérka, páč ukazovala jenom prsa

Aha, to pak jo!

Když už to začínalo vypadat, že se přestane konečně mluvit o striptýzové minulosti Jágrovy holky a vystřídá ji kulervoucí kauza černocha na letáku z Lidlu, zase se nám to celé znovu vrací. Hlavně teda díky samotné Veronice.

Ta totiž dostala po čase potřebu ke své minulosti ještě něco říct. A z její odborné definice striptérky dostanete tak instantní osvětu, že ta vlna porozumění, co uvolníte, pohladí na duši minimálně dvanáct nejbližších poníků.

Veronika nám totiž vysvětlila, že vlastně nikdy striptérku nedělala, jelikož ukazovala akorát kozi, což se může.

„Moje nejspodnější hranice byla tancování (topless) u tyče, jestli se nepletu, striptérka si při show u tyče sundává i kalhotky. Bůh je mi svědkem, že bych se nikdy nesnížila k horším (pro mě) ohavnostem.“

Takže je v pohodě, pokud se ovíjíte za peníze okolo tyče a pohazujete bradavkami před očima chlapů, co vám za to platí, dokud jim teda neukážete rodidla. Což Veronika nedělala, takže si můžeme všichni sborově oddychnout.

Takže tak. Ale ve finále vlastně stejně nechápeme, proč je okolo toho tolik kraválu, protože my striptérky umělkyně, ukazující prsa u tyče naprosto schvalujeme a nevidíme na tom nic špatného. Ačkoliv se nám po Veroničině objasnění dost ulevilo, protože jsme se už báli, že když pobíháme nazí po městě s kolíčky na bradavkách, že bychom třeba mohli být exhibicionisti, ale očividně dokud máme na penisech nasazeného maňáska anakondy, tak je to plně v pořádku.

Jde o umění.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?