Manželka Shia LaBeoufa je docela krasavice

Pokud ještě dneska chcete erekci, neklikejte.

Na světě existují holky, co se nemusí vůbec malovat a chcete je do postele. Pak jsou holky, co se malovat musí, ale pořád jakože dobrý. Pak jsou tu holky, co se můžou malovat, jak chtějí a pořád připomínají vyžilou transku po nepovedené plastice. No a pak je tu manželka Shia LaBeoufa, které si dneškem dovolujeme oficiálně založit vlastní kategorii.

Vždycky jsme si mysleli, že nemůže existovat nic nevzhlednějšího, než žalud Sámera Issy, ale Mia, jak se tahle něžná víla jmenuje, předčila všechny naše představy. Máme podezření, že kdyby žila o pár století dřív, vypadalo by Botticelliho Peklo podstatně jinak.

Na druhou stranu chápeme, že Shia taky neztělesňuje zrovna existenci, ze které by zvlhla každá vagína v okolí, ale má peníze, bezvadné, motivační video a taky se ukázal v pedofilním klipu té zpěvačky s ošklivým zadkem .{target:_blank} takže by si snad mohl dovolit zaplatit slušnou holku s vyšší hladinou estrogenu. Samozřejmě, jen náš názor.

Ale jinak jim to moc přejeme, protože se tady nepochybně jedná o pravou lásku. Musí. Ani Shia na tom totiž nemůže být tak špatně, aby se musel uchylovat k podobným věcem, protože kdo se někdy dotkl Megan Fox před plastikou, měl by být v tomhle směru určitým způsobem osvícen.

A že nám Mia na Instagramu vnucuje tohle, to nepomůže…

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?