Manželka Shia LaBeoufa je docela krasavice

Pokud ještě dneska chcete erekci, neklikejte.

Shia LaBeouf

Mia Goth

Na světě existují holky, co se nemusí vůbec malovat a chcete je do postele. Pak jsou holky, co se malovat musí, ale pořád jakože dobrý. Pak jsou tu holky, co se můžou malovat, jak chtějí a pořád připomínají vyžilou transku po nepovedené plastice. No a pak je tu manželka Shia LaBeoufa, které si dneškem dovolujeme oficiálně založit vlastní kategorii.

Manželka Shia LaBeoufa je docela krasavice (Foto: Profimedia.cz)

Vždycky jsme si mysleli, že nemůže existovat nic nevzhlednějšího, než žalud Sámera Issy, ale Mia, jak se tahle něžná víla jmenuje, předčila všechny naše představy. Máme podezření, že kdyby žila o pár století dřív, vypadalo by Botticelliho Peklo podstatně jinak.

Manželka Shia LaBeoufa je docela krasavice (Foto: Profimedia.cz)

Na druhou stranu chápeme, že Shia taky neztělesňuje zrovna existenci, ze které by zvlhla každá vagína v okolí, ale má peníze, bezvadné, motivační video a taky se ukázal v pedofilním klipu té zpěvačky s ošklivým zadkem, takže by si snad mohl dovolit zaplatit slušnou holku s vyšší hladinou estrogenu. Samozřejmě, jen náš názor.

Manželka Shia LaBeoufa je docela krasavice (Foto: Profimedia.cz)

Ale jinak jim to moc přejeme, protože se tady nepochybně jedná o pravou lásku. Musí. Ani Shia na tom totiž nemůže být tak špatně, aby se musel uchylovat k podobným věcem, protože kdo se někdy dotkl Megan Fox před plastikou, měl by být v tomhle směru určitým způsobem osvícen.

A že nám Mia na Instagramu vnucuje tohle, to nepomůže…

Diskuze