Tohle je zadek té zpěvačky, co nám nechce ukázat obličej

On zadek je, celkově vzato, důležitější.

Někteří z vás už možná uhodli, že se jedná o zpěvačku Siu. Sia se totiž dost vyžívá v tom, že na všechny akce chodí s obřím, bílým smetákem na hlavě, aby jí nebylo pokud možno vůbec vidět do tváře. Takže ano, zachovává si uměleckou a tajemnou anonymitu, ale na druhou stranu vypadá jako řitní ochlupení Alberta Einsteina.

Ale pokud jste byli vždycky zvědaví, jak tahle zpěvačka vypadá a byli jste líní si to vygooglit, tak vám tady exkluzivně přinášíme fotky její tváře. A zadku. Protože zadek je, jak už jsme se zmínili, celkem podstatná a důležitá věc. I když…teď nevíme…

Čím dýl se na tyhle fotky díváme, tím víc chápeme, proč se ta žena ukazuje na veřejnosti jenom obalená do obřího ponča a paruky, připomínající už zmíněný řitní věnec. Nechceme samozřejmě být necitliví ani nikoho ponižovat, ale kdyby se na té samé pláži objevila nahá Charlotte McKinney a požádala nás o perlový náhrdelník, asi by nám poblíž pobíhající Sia a její tvarohovité torzo zmařili erekci.

Každopádně chápeme, že někomu se to líbit může a vsadíme se, že vás zadek téhle zpěvačky vždycky zajímal. Takže; tadááááá!

Nemáte zač.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?