Osmnáctiletá Ariel Winter chodí s třicetiletým týpkem

A ne, zase to není nikdo z redakce JPM

Čekali jsme, že jednou, až Ariel lapí nějaký dovedný pedofil, bude to šéfredaktor, ale bohužel se tak nestalo. Přesto jsme ochotni a připraveni podat vám nezáštiplné a objektivní informace o této erekcimařící události.

Věc se má tak, že Ariel začala chodit s nějakým třicetiletým nazrzlým šourkem z jakéhosi pochybného, postapokalyptického seriálu, který vypadá, jako dítě Eda Sheerana a Ruperta Grinta, kdyby ho někdo postavil proti stěně s hřebíky a kopl do zadku. A taky smrdí.

A navíc jsme slyšeli, že je úplně totálně podprůměrně inteligentní, ve volném čase pitvá žáby a jeho penis připomíná tarbíkomyš bez kůže. A vůbec, kdo se dneska jmenuje Levi Meaden, aniž by byl labrador? Kdybychom nebyli objektivní a solidní lidé, zvedaly by se nám žaludky tak mocně, že by se nám pod krkem udělal ovar o velikosti hlavy makrocephalického dítěte.

Ale jinak jim to samozřejmě hrozně přejeme a jsme za ně moc šťastní a doufáme, že tomu zrezlýmu úchylovi upadne penis a stoupne do zebřího exkrementu a chytí sociální fobii a stráví zbytek života v chuchvalci novin v temnotě sklepa jim to dlouho vydrží. Vůůůůbec. nežárlíme.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?