Z Ariel Winter se stává rozkošná kulička

Jo, rozkošná.

Nejsme žádní sexističtí dobytci, kteří by soudili atraktivitu ženy jenom podle kozi nebo postavy, ale….eeee…nebo, víte co? Jsme. Přiznáváme to, protože jsme na to hrdí. A vy jste vlastně úplně stejní, protože už tu bylo nepočítaně komentářů, kde jste se dožadovali Emmy Watson nebo Kate Upton, ale nikdy nikdo nechtěl článek o takové Bertě von Suttner, což byla určitě skvostná a výjimečná žena, neasi.

Ale to jsme se trochu zapomněli. Prostě jdeme po kozách a zadcích a Ariel Winter vždycky měla od obojího tu správnou dávku. Ale teď se začíná zakulacovat takovým tím stejně nenápadným, plíživým stylem, jako Ewa Farná. Neříkáme, že jsme z toho přímo nervózní, ale jo, trochu jsme.

Navíc, ještě ke všemu, si taky ostříhala vlasy, což teda naše rozhořčení dotáhlo k vrcholu. A tahle fotka… tahle fotka nás možná bude i strašit.

Dobře, možná z toho jsme trochu nervózní, ale ona na sobě Ariel určitě zapracuje, až to dosáhne té únosné míry, ne? Kate Upton to tak přeci tehdy taky měla, že jo? ŽEJO?!

Potřebujeme slova útěchy. Šéfredaktor začal prskat pěnu a už deset minut předvádí Harlem Shake mezi uklízeččiným náčiním na umývání záchodů. Všude je cítit peklo.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?