Ornella Koktová říká, že holka Jágra od něj nic nedostává

Ornella ví všechno.

Ornella Koktová se rozhodla, že vyšle do světa epické kázání o ‚kontroverzní postavičce‘ Veronice Kopřivové což je Jágrova holka. Ta, co byla striptérka. Celá tahle slohovka je tak osvětná a trefná, že jsme z ní na celých devět minut šokovaně přestali masturbovat.

Celé to začalo tím, že Veronika od Jágra prý dostala auto. Normálně bychom prodělali pár závistivých záchvatů pláče a zloby a na celou věc zapomněli, ale Ornella prostě nechce, abychom zemřeli ve lži. Takže nám to všechno pěkně rozebrala. Před touhle složitou dedukční schopností si radši přišijte varlata k židli, aby vám neuletěly, až vás oslní všechen ten intelekt.

Je tedy auto skutečně Veroniky? Podle mě ne. Jako mnoho jiných českých bohatých mužů udělal Jarda to, čemu se říká vypůjčení. Taky vídáte tolik sexy holek v těch luxusních kárách po Praze (jistě i v jiném městě)? Haló, jen asi tak 0,000000001 % českých mužů by doopravdy luxusní auto věnovalo. Jarda byl odjakživa škrt první třídy! […] Ne, on za to nemůže, narodil se do chudé katolické rodinky, která ho takhle v dětství zformovala. Pamatuju si ty časy, kdy jsem jezdila s mámou mercedesem do školy, v roce 2003, kdy jsem chodila do 3. třídy a máma se smála tomu, že Andrea Verešová sice má taky mercedes, ale chudák si na něj musela vydělat sama, protože Jágr je dršgrešle.

Oceňujeme tu nenápadnou sugesci, že Ornella a její Huttská matka byly někdy tak posh, že mohly jezdit Mercedesem, co jim někdo koupil, zatímco trapka Verešová si na něj vydělávala, nicméně se vracíme k problematice Veroniky Kopřivové. Nic od Jágra nedostala. Tečka. Tohle prostě máte vědět.

Veronika je mladá, plodná a rozhodně je bez ambicí dělat nějakou velkou kariéru v čemkoliv. Pro ženu v domácnosti, značka ideál.

Tak jo. Že děkujeme. Sdělovací a informační hodnota příspěvku je asi stejná, jako kdybyste posadili koně před fotku Agáty Prachařové a za zpěvu hymny Svazu vášnivých invalidních germanofilů se ho pokoušeli naučit zvracet. Což by možná představovalo větší osvětu, než když někdo rozsype Ornelle po klávesnici zrní a nechá ji do ní dvě hodiny klovat.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?