Jágrova holka pohazovala v Německu kozi za peníze

To se stalo!

Nemůžeme pochopitelně říct, že to neschvalujeme, protože holky, co se věnují humanitárním činnostem tohoto druhu prostě obdivujeme, ale jde o kauzu, která zase jednou brutálně zahýbala médii, takže bychom se asi taky měli vyjádřit. Řiká šéfredaktor.

Takže, věc se má tak: Jarda Jágr chodí s holkou, co by mohla být jeho dcera a na tu holku se teď objevily nějaké kompromitující fotografie, na kterých tancuje topless. Chápeme, že hlavně pro závistivé škeble, které zabřezly hned po absolvování základky, do zaměstnání na fejsbůku si nahodily ‚Mateřská, ale rozhodně ne dovolená‘ a přivydělávají si prodejem jenom trochu pokakaných dupaček přes mimibazárek, to může představovat parádní téma k rozhovoru s Boženou z vedlejšího pískoviště, ale jinak moc nechápeme, proč je okolo celé věci tolik povyku.

Povlávat bradavkami za prachy už je dneska celkem mainstream. Věřte nám, víme o čem mluvíme. Byla to tehdy temná doba chudoby a hladu, kdy jsme vážně potřebovali peníze a skupina Rakušanů nám nabídla celkem slušný obnos za takovou neškodnou rozcvičku, zahrnující maňásky, provaz, žehličku, moč grizzlyho a napodobeninu helmy Darth Vadera. Ne, ještě nejsme připraveni o tom mluvit.

Ale Veronice dáváme palec nahoru, protože my se teď aspoň můžeme pokochat pohledem na kozi Jágrovy holky a to ani nemusíme mít jeho miliony. A jestli tohle nezaslouží penisy palečky nahoru, tak už fakt nevíme co.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?